Sorum var Tavsiyenize ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Tavsiyenize ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 642 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tavsiyenize ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım 😣

Pes etmem tabikide ama sıkıntı şu ben öğlen uykusuna yatırıyorum uyanıyor altına yapıyor geliyor yanıma görmüyorum o sırada yatırmadan önce götürüyorum tuvalete yapmıyor
birde yemeklerden 15 20 dakika sonra ara ara götür tuvalete bağırsakları aktif oluyor belki işe yarar canım bende çok çektim oğlum sanki inadına yapıyormuş gibi devamlı kakasını altına yapıyordu 1 sene boyunca devam etti sonra yavaş yavaş alışti

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi geceler kızlar benim bir sorunum var kızımı tuvalete alıştırma aşamasındayım 1.5 hafta filan oluyor başlarda çişini bir kaç kere altına yaptı şimdi öğrendi çok şükür ama kakasını söylemiyor hep altına yapıyor ne yapıcağımı şaşırdım artık bir türlü òğrenmedi ne yapmam gerekiyor😩😩
Kuzum yemeklerden sonra kızını lazimlik yada tuvalete oturtup önce bir oyun şeklinde olmak üzere kaka yapmasını sağla eğer yapmaz ise zorlama ama günde 3 4 defa 5 10 dakikalık sürelerle oturtman alışkanlık kazanmasına destek olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum yemeklerden sonra kızını lazimlik yada tuvalete oturtup önce bir oyun şeklinde olmak üzere kaka yapmasını sağla eğer yapmaz ise zorlama ama günde 3 4 defa 5 10 dakikalık sürelerle oturtman alışkanlık kazanmasına destek olur
Bide kaç yaşında kuzum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Bide kaç yaşında kuzum
2 yaşında tamam canım çok saol denicem

birde yemeklerden 15 20 dakika sonra ara ara götür tuvalete bağırsakları aktif oluyor belki işe yarar canım bende çok çektim oğlum sanki inadına yapıyormuş gibi devamlı kakasını altına yapıyordu 1 sene boyunca devam etti sonra yavaş yavaş alışti
Teşekkür ederim canım öyle yapıcam benimkide bana inat gibi her seferinde yapıyor

Hm o zaman Allah yardımcın olsun kuzum biz 2 kuzenimede Pepe bin bu bez bölümü ve Kukuli ile öğrettik çokda yardımcı oldu @Baharr
Teşekkür ederim canım her türlü yolu denerim vallahi yeterki öğrensin😣

Öykü'nün annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar benim bir sorunum var kızımı tuvalete alıştırma aşamasındayım 1.5 hafta filan oluyor başlarda çişini bir kaç kere altına yaptı şimdi öğrendi çok şükür ama kakasını söylemiyor hep altına yapıyor ne yapıcağımı şaşırdım artık bir türlü òğrenmedi ne yapmam gerekiyor😩😩
Benim kızım 3 buçuk yaşında 2 yaşındayken öğrettim çok güzeldi herşey bir ay sürdü geri bıraktı bez baglamami istedi direndim ama o benden inatçı çıktı bu ocakta yani 3 üne girmeden geri öğretmeye başladım benimki de kakayi söylüyor kendi kendine gidiyor siliyor bile ama çisi son dkkya kadar tutuyor gidelim diyince benim cisim yok diyor ve uyku da hala bagliyorum 🥺

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende kızımı 2yaşında alışdırdım 1 ayımı aldı alışması lazımlığa yapıyor ona alışdırdım ilk onda oturtdum yapana kadar kalkmamasını söleydim lazımlıkda oturduğu zaman konuşmaya başladım anlatdım altımıza yapamayız tuvelete yapmalıyız ayıp böyle böyle konuşdum cok zor oldu ama yavaş yavaş öyrendi benikide altına yapardı cok sinir bozucu bir şey elimde bezle geziyordum ay çocuğu tuvelete öyretmek cok zor vallaha 🤦

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
2 yaşında tamam canım çok saol denicem

Teşekkür ederim canım öyle yapıcam benimkide bana inat gibi her seferinde yapıyor

Teşekkür ederim canım her türlü yolu denerim vallahi yeterki öğrensin😣
Rica ederim kuzum tez zamanda alışır inşallah

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim kuzum tez zamanda alışır inşallah
İnşallah canım

Canim çok normal büyük tuvaletini tutma süreci de olabilir kabız olabilir çünkü korkuyordur büyük ıdrarini yapmaya sabır ve zaman gerekir takipte kalip lavaboya götürüp bunu oyun haline getirip lavabosu ypmatirmaya çalışacaksın benim kizim da oleydi günde kaç defa değiştiğmi hatirlamiyom sukur zmnnls düzene oturdu
Yok kabız değil çok şükür sadece tuvalete yapmıyor

Merve uzel

Kayıtlı Üye
rank
Mrb canim benim de 10 gün oldu başlayalı 2.5 yasinda sende otur onunla kukulinin tuvalet şarkısını ac eğlenceli kıl faydası olur bak

Tüm sayfalar yüklendi.