Tecrübeli aneler lütfen bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemmm tarafından oluşturulan Tecrübeli aneler lütfen bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 913 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tecrübeli aneler lütfen bakar mısınız
Konbuyu başlatan Özlemmm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Gğzel anneler 25 hafyalık gebeyim sürekli karnımda sertlik mide tarafında sertlik oluyor bazen sancım var gibi de oluyor bu normalmi acaba..
Karnında sertlik olması normal bebek gelişiyor kilo alıyor. 6. Aydan itibaren kilo almaya başladığı için bebek anne karnı biraz rahatsız olabiliyor organlarını da sıkıştırıyor sırt üstü yatma mümkünse. Sağ veya sola yat. Midene de baskı yapıyor illaki tam da bebeğin hizli sekilde gelisip kilo almaya basladigi donemlerdesin. Sancı konusunda da biz bazı baskıları sancı gibi hissediyoruz ozellikle ilk gebeligimde bende oyle sanirdim ama senin durumunu ve hissettiklerini bilemedigim icin net bir sey söyleyemem eger ki birbirini tekrarlayan sık ve gittikçe artan kasılmalar hissedersen doktora görünmeni öneririm. Ama bana göre her ikiside normal şeyler...
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve tabi bazen bebek bir yere toplanıyor sertlik o sebepten de olabilir. Kemikleri de guclenmeye basladigi icin onu daha fazla hissediceksin artik

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Gğzel anneler 25 hafyalık gebeyim sürekli karnımda sertlik mide tarafında sertlik oluyor bazen sancım var gibi de oluyor bu normalmi acaba..
Canm bebeğin içerde büyüyor kilo oluyor sertlik normal midede çok sancılı bazen ağrı girer 10 dk sürer sonra hiç birşey yokmuş gbi geçer bana hep oluyordu 😀 megersem prensesim ayaklarıyla baskı yapıyormuş

Özlemmm

Kayıtlı Üye
rank
Karnında sertlik olması normal bebek gelişiyor kilo alıyor. 6. Aydan itibaren kilo almaya başladığı için bebek anne karnı biraz rahatsız olabiliyor organlarını da sıkıştırıyor sırt üstü yatma mümkünse. Sağ veya sola yat. Midene de baskı yapıyor illaki tam da bebeğin hizli sekilde gelisip kilo almaya basladigi donemlerdesin. Sancı konusunda da biz bazı baskıları sancı gibi hissediyoruz ozellikle ilk gebeligimde bende oyle sanirdim ama senin durumunu ve hissettiklerini bilemedigim icin net bir sey söyleyemem eger ki birbirini tekrarlayan sık ve gittikçe artan kasılmalar hissedersen doktora görünmeni öneririm. Ama bana göre her ikiside normal şeyler...
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve tabi bazen bebek bir yere toplanıyor sertlik o sebepten de olabilir. Kemikleri de guclenmeye basladigi icin onu daha fazla hissediceksin artik
İlk gebelik olunca insan endişeleniyor yorumun için teşekkürler

Tüm sayfalar yüklendi.