Sorum var Tecrübeli annelere soru

• Konbuyu başlatan Oze1990
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Oze1990 tarafından oluşturulan Tecrübeli annelere soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 486 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tecrübeli annelere soru
Konbuyu başlatan Oze1990
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
1yasinda oğlum hiç durmuyor sadece ve hep yürüyor bu normal mi ya çok yoruldum ne zaman duracak sürekli tehlikeli hareketler yapio hep peşinde gezmek zorundayım ve çok yoruldum...🥴
Ah canım benim biri 4.5 biri 2.5 yaşında onlara bakıp ben yoruluyorum 5 dk durmazlar ama ben peşlerinde olamıyorum fazla birde 1 aylık bebeğim var diye

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
1yasinda oğlum hiç durmuyor sadece ve hep yürüyor bu normal mi ya çok yoruldum ne zaman duracak sürekli tehlikeli hareketler yapio hep peşinde gezmek zorundayım ve çok yoruldum...🥴
Durmaz durduramazsın 😅 ben bütün odalarımı kilitlerdim. Çiçeklerim vardı hep topraklarını döker koltuklarıma sürerdi 🥺 ah ah 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ah teyzesi ah aldık daha doğrusu dayısı aldı çocuğun ilk düşüşü oldu yatakdan geçenlerde ödüm vallahi dayısı duyunca hem örümcek hem zıp zıp almış😂 benimkide en fazla 20 dj falan duruyo orumcekde çabuk sıkılan bı cocuk ya Yusuf anlamadm bide tam gidemediği için sıkılıyo herhalde bı iyice yürüsün orumcekde ozaman gorcez bakalim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl olduysa bi anda yerde bulduk cocugu mutfağa gidip gelmem iki saniye o arada dönmüş pat diye bişey oldu ödüm kopdu ya allahdan ağlamadi fazla uyutmadim hemen gerçi kafasının üstüne dusmememsde elinde etek bezi vardı herhalde onu doladı eline yere kapaklanmis daha onu vermicem diye ugrasiyo gulermisn aglarmisn dedim ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl olduysa bi anda yerde bulduk cocugu mutfağa gidip gelmem iki saniye o arada dönmüş pat diye bişey oldu ödüm kopdu ya allahdan ağlamadi fazla uyutmadim hemen gerçi kafasının üstüne dusmememsde elinde etek bezi vardı herhalde onu doladı eline yere kapaklanmis daha onu vermicem diye ugrasiyo gulermisn aglarmisn dedim ya
Oyy kurban olurum kuzum valla bebeklerin nasıl düştüğü meçhul anlamıyoruz ki anlık oluyor sjkur birşeyi yok miniğin 🤲🏻

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
😂😂 Demek ki normal miş canım Ali de öyle çünkü, benim oğlumda bir yaşında oda hep öyle sürekli kendisine Zarar verecek Hareketler yapıyor ve bir saniye bile oturmuyor 🤦🙍 peşinden koşturmak tan bacaklarımı hissetmiyorum ve bazen oturup ağlayasım geliyor 😢😀😀 sanıyordum ki benim bebeğim tek öyle ama değilmiş, ve normal miş 🙂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ah kuzum benim de kızım 16 aylık yeni yeni yürümeye başlıyor biz de aynı durumdayız sürekli yürüyor ve ağlıyor tehlikeli şeyler de yapıyor Aynen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar