Tecrübeli güzel anneler 2 yaş tuvalet eğitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedef tarafından oluşturulan Tecrübeli güzel anneler 2 yaş tuvalet eğitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,396 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tecrübeli güzel anneler 2 yaş tuvalet eğitimi
Konbuyu başlatan Sedef
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
2 buçuk yaşındaki oğlumu bir haftadir tuvalete alistiriyorum anne tuvalet diyor ama tuvaletin onun gelince bitti diyor oyun mu yapıyor anlamadım genellikle pijamasina yapıyor 2 tane lazimlik var ona oturmuyor 29 haftalık gebeyim çok zorlanıyorum her tarafa isiyor ama tuvalete yapmak istemiyor 2 saate bir tuvalete goturp otutturyorum bazen yapıyor bazen hiç yapmiyo. Sadece geze bez bağlıyorum onun dışında baglamiyorum sizce ne yapayım nasıl yapayım böyle bu şekilde mi alışır çocuk siz neler yaptınız bu süreçte . Okuyan cevap veren herkeze şimdiden teşekkürler ❤️🌹

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
2 buçuk yaşındaki oğlumu bir haftadir tuvalete alistiriyorum anne tuvalet diyor ama tuvaletin onun gelince bitti diyor oyun mu yapıyor anlamadım genellikle pijamasina yapıyor 2 tane lazimlik var ona oturmuyor 29 haftalık gebeyim çok zorlanıyorum her tarafa isiyor ama tuvalete yapmak istemiyor 2 saate bir tuvalete goturp otutturyorum bazen yapıyor bazen hiç yapmiyo. Sadece geze bez bağlıyorum onun dışında baglamiyorum sizce ne yapayım nasıl yapayım böyle bu şekilde mi alışır çocuk siz neler yaptınız bu süreçte . Okuyan cevap veren herkeze şimdiden teşekkürler ❤️🌹
Merhaba benimde iki buçuk yaşında bir kızım var şu anda 20 haftalık hamileyim benim ki bir buçuk yaşında öğrendi çok şükür gece gündüz tuvalet e gidiyor bez filan çoktan bıraktık ben tuvalete oturmaktan korktuğu için ilk üç gün fayansa a yaptırdım yani yere sonra temizledim o şekilde alıştı dördüncü gün artık kendisi söyledi artık iki tuvalete de yapıyor çok şükür ben bu şekilde denedim inşallah en kısa zamanda sizinkide alışır 😘😘

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benimde iki buçuk yaşında bir kızım var şu anda 20 haftalık hamileyim benim ki bir buçuk yaşında öğrendi çok şükür gece gündüz tuvalet e gidiyor bez filan çoktan bıraktık ben tuvalete oturmaktan korktuğu için ilk üç gün fayansa a yaptırdım yani yere sonra temizledim o şekilde alıştı dördüncü gün artık kendisi söyledi artık iki tuvalete de yapıyor çok şükür ben bu şekilde denedim inşallah en kısa zamanda sizinkide alışır 😘😘
İnşallah canm Valla benimle inatlasiyor resmen inşallah en kısa zamanda alışır

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canm bnmki bi hafta süründürdü lazımlık aldım şuan kendisi yapıyo

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Gece de bezleme cnm sürekli tuvalete götür var mı yok mu die sorma

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Gece nasıl tuvalete götüreyim ki canm uyuduğu zaman uyandirayimmi

Evet "hadi bakalım çiş varmıymis bir bakalım." diyip oturtun klozete ya da lazimliga hangisi varsa elinizin altında ve bekleyin. Gece bez gündüz bezsiz o zamana da adaptasyon süresi uzar hatta gündüz hiç yapmayın geceye hile saklayabilir sırf bezin rahatlığından. Her çocuk kısa zamanda alışacak ya da her çocuk 2, 3 yaşında alisacak diye birşey de yok bunu da unutmayın. Eğer çok karsiysa biraz daha bekleyin eğitim için, anal dönem sabır, emek ve çokca dikkar istiyor. Psikolojik açıdan çocuk için zor bir süreç.

Zümrüt

Kayıtlı Üye
rank
Çocukları bezden kestiginiz zaman tamamen kesmem lazım gece baglamamk lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar