Tek göğsümden 25 ml süt çıkıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkizlerin annesi tarafından oluşturulan Tek göğsümden 25 ml süt çıkıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 616 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tek göğsümden 25 ml süt çıkıyor
Konbuyu başlatan İkizlerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum 1 aylık oldu bugün tek göğsümden 25 ml çıkıyor zaten onu da emmiyor diğerini çok emiyor emmedigi göğsümu pampayla sagsam 2 saatte bir emmiş gibi çoğalır mi kaynanam mama verditmiyor eşim de ona uyuyor benim ikizlerde sadece 3 ay emdi mama ile beraber tabi yetişemedim onlara bunda da beni strese çok sokuyor yok sağıp verme sütünü mams verme ama oğlum maşallah çok iştahlı tek göğsümden süt geldiği icin oda doymuyor gibime geliyor

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum 1 aylık oldu bugün tek göğsümden 25 ml çıkıyor zaten onu da emmiyor diğerini çok emiyor emmedigi göğsümu pampayla sagsam 2 saatte bir emmiş gibi çoğalır mi kaynanam mama verditmiyor eşim de ona uyuyor benim ikizlerde sadece 3 ay emdi mama ile beraber tabi yetişemedim onlara bunda da beni strese çok sokuyor yok sağıp verme sütünü mams verme ama oğlum maşallah çok iştahlı tek göğsümden süt geldiği icin oda doymuyor gibime geliyor
Düzenli olarak sağarsan azalmaz kuzum birde arada dene ilk sağ emzir tam mayisicak iken hiç cevirmdeden diğerini ver benim kizim 4 bucuk aylık kuzum solu 3 aydır emmiyordu elimle sagdim ne kaşık ne biberon hicbiriyle almadı bende sagip dolaba attm ek gıdaya geçince içine eklerim diye sen sağ sürekli olarak o çoğalır birde ben korktum yapamadım ılık suyun altında emzirmek ise yarıyormus ama ben denemedim

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Düzenli olarak sağarsan azalmaz kuzum birde arada dene ilk sağ emzir tam mayisicak iken hiç cevirmdeden diğerini ver benim kizim 4 bucuk aylık kuzum solu 3 aydır emmiyordu elimle sagdim ne kaşık ne biberon hicbiriyle almadı bende sagip dolaba attm ek gıdaya geçince içine eklerim diye sen sağ sürekli olarak o çoğalır birde ben korktum yapamadım ılık suyun altında emzirmek ise yarıyormus ama ben denemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Denerim canım çok sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Denerim canım çok sağol

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm pompa ile gelenle bebeğin emdiği bir degil emdiği zaman daha fazla oluyo arttırmak istersen önce iki göğsünü de ver sonrasında pompa ile cekim yaparsın strese girme gerçekten strese girince süt çok etkileniyor ve bol bol dinlen

Tüm sayfalar yüklendi.