Tek göğsümden emiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkizlerin annesi tarafından oluşturulan Tek göğsümden emiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 798 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tek göğsümden emiyor
Konbuyu başlatan İkizlerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkizlerin annesi

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya çevrenizde tek göğusden 6 aya kadar emziren varmı saadece anne sütü mama takviyesi almadan benim oğlan diğerini hiç tutmuyor çok süt gelmiyor ondan sol göğsümdrm emip yatıyor karnı da doyuyor. Benim gibi tek göğüsle bebek büyüten varmı kusura bakmayın sürekli soru soruyorum sizinle paylaşmak daha rahat oluyor eşimin ailesi beni bilgisiz sanıyor birşey sorunca onlara

Murat.Cennet.Dawud

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya çevrenizde tek göğusden 6 aya kadar emziren varmı saadece anne sütü mama takviyesi almadan benim oğlan diğerini hiç tutmuyor çok süt gelmiyor ondan sol göğsümdrm emip yatıyor karnı da doyuyor. Benim gibi tek göğüsle bebek büyüten varmı kusura bakmayın sürekli soru soruyorum sizinle paylaşmak daha rahat oluyor eşimin ailesi beni bilgisiz sanıyor birşey sorunca onlara
Canim benim benim kiz kardesimin oglu su an 9 aylik oglu var tek gogusunden emziryor hic mama vermeden tombil bide karnida doyyor kizinida ole buyutdu buraya sorap bilirsin hic cekinme

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim benim kiz kardesimin oglu su an 9 aylik oglu var tek gogusunden emziryor hic mama vermeden tombil bide karnida doyyor kizinida ole buyutdu buraya sorap bilirsin hic cekinme

Canım doğdu doğalı mi tek göğüs le emziriyor du benimki daha 1 aylık bebeğim

Murat.Cennet.Dawud

Kayıtlı Üye
rank
Evet dogdugundan beri ole oo gogusuni almadi gece karanlikta emzirse de kusyordu ilk cocugida oledi kizi 6 yasinda simdide oglu 9 aylik 6 aya kadar bisi vermeden tek gogusle emzirdi 6 ayliktan sonra pure falan veryor emziryorda

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet dogdugundan beri ole oo gogusuni almadi gece karanlikta emzirse de kusyordu ilk cocugida oledi kizi 6 yasinda simdide oglu 9 aylik 6 aya kadar bisi vermeden tek gogusle emzirdi 6 ayliktan sonra pure falan veryor emziryorda
Çok sağol canım benim içimi rahatlatin benim sol göğsümu almıyor o Zaman sağ göğüsümu ne zaman versem sinirleniyor cekistiriyor diliyle yitiyir midesi bulanıyor içince sağıp versem bile

Murat.Cennet.Dawud

Kayıtlı Üye
rank
Yani cok annede olyor ole sey mesela benim komsumda ole olmus tek gogusum ile 3 cocuk buyutdum diyor oo zamanlar mama falanda yok diyor 🥰🥰🥰 yani almak istemese verme kusar cocuk midesi kotu olur

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Valla benimde öyleydi kızımda ama sonra ileriki aylarda almaya başladı 2 buçuk yaşına kadar emzirdim gögsum tıkanmasnı yada sut azalması diye emzirmediğim halde sağdım o gogsumu kuzum sonra 3 4 ay sonra emmeye başladı ben pes etmedim surekli emesini istedim sonunda başardım şimdi oğluşum doğdu bunda öyle bişey yazamadım henüz hayırlısı tabi emmesi daha guzel olur ama ne yaparsan yap ta emmiyo sa yapacak bişey yok sen yinede ısrarcı ol

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yani cok annede olyor ole sey mesela benim komsumda ole olmus tek gogusum ile 3 cocuk buyutdum diyor oo zamanlar mama falanda yok diyor 🥰🥰🥰 yani almak istemese verme kusar cocuk midesi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canım 🥰😍

Teşekkür ederim canım 🥰😍

Teşekkür ederim canım 🥰😍
Valla benimde öyleydi kızımda ama sonra ileriki aylarda almaya başladı 2 buçuk yaşına kadar emzirdim gögsum tıkanmasnı yada sut azalması diye emzirmediğim halde sağdım o gogsumu kuzum sonra 3 4 ay sonra emmeye başladı ben pes etmedim surekli emesini istedim sonunda başardım şimdi oğluşum doğdu bunda öyle bişey yazamadım henüz hayırlısı tabi emmesi daha guzel olur ama ne yaparsan yap ta emmiyo sa yapacak bişey yok sen yinede ısrarcı ol
Vermeye çalışıyorum canım süt çok gelmeyince bırakıyor ve tiksinerek içiyor

Teşekkür ederim canım 🥰😍

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank

Teşekkür ederim canım 🥰😍

Teşekkür ederim canım 🥰😍

Teşekkür ederim canım 🥰😍

Teşekkür ederim canım 🥰😍

Emmediği için bir sure sonra sut azalıyor göguste canım zor valla Allah yardımcın olsun aman bebişin sağlıklı olsun karnı doysun da tek göguste emmiş hiç önemli değil rabbim sağlık sıhhat versin kuzucuklarımıza 🥰🌺

4

4646

Guest
Benim oğlumda öyle emdi doyuyor ama tek göğsün diğer gögsunle ayni boyut olmuyor biri büyük biri küçük oluyor ikisini vermeye çalış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar