Tek göğsümden emiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkizlerin annesi tarafından oluşturulan Tek göğsümden emiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 812 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tek göğsümden emiyor
Konbuyu başlatan İkizlerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkizlerin annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ya çevrenizde tek göğusden 6 aya kadar emziren varmı saadece anne sütü mama takviyesi almadan benim oğlan diğerini hiç tutmuyor çok süt gelmiyor ondan sol göğsümdrm emip yatıyor karnı da doyuyor. Benim gibi tek göğüsle bebek büyüten varmı kusura bakmayın sürekli soru soruyorum sizinle paylaşmak daha rahat oluyor eşimin ailesi beni bilgisiz sanıyor birşey sorunca onlara
Ne güzel canım maşallah 🧿 sütün var ki tek göğüste olsa bebeğin doyuyor. Diğer göğüsünü de sağıp verebilirsin ya da buzluğa koyarsın. Bu arada ne kusuru her zaman sor burda birbirimize bildiğimiz kadar yardımcı olabilmek için varız 🥰

svl_ynk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya çevrenizde tek göğusden 6 aya kadar emziren varmı saadece anne sütü mama takviyesi almadan benim oğlan diğerini hiç tutmuyor çok süt gelmiyor ondan sol göğsümdrm emip yatıyor karnı da doyuyor. Benim gibi tek göğüsle bebek büyüten varmı kusura bakmayın sürekli soru soruyorum sizinle paylaşmak daha rahat oluyor eşimin ailesi beni bilgisiz sanıyor birşey sorunca onlara
Merak etme cnm doyuyorlar. Büyük kızımda sadece sol göğsümü emdi. Neler yapsamda Sağ göğsümü kesinlikle ağzına almadı ve ben ilk 6 ay sadece emzirdim mama falanda vermedin ve gelişimi gayet güzeldi 😊 tek sıkıntı devamlı tek göğsünü emince diğer göğüs bi tık küçük kaliyo diğerinin yanında 🤭

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Afiyet bal şeker olsun. Bol bol sütün olsun inşallah 🙏 bebişte severek sömürsün annesini 😁🥰
Amin inşallah canım 😍🥰😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merak etme cnm doyuyorlar. Büyük kızımda sadece sol göğsümü emdi. Neler yapsamda Sağ göğsümü kesinlikle ağzına almadı ve ben ilk 6 ay sadece emzirdim mama falanda vermedin ve gelişimi gayet güzeldi 😊 tek sıkıntı devamlı tek göğsünü emince diğer göğüs bi tık küçük kaliyo diğerinin yanında 🤭

Aman benimki de emsin doysun da sütüm yarasın küçük kalsın sonra eşitlenir 🥰😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar