Tek göğüs şişmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde HTgoncaa tarafından oluşturulan Tek göğüs şişmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,443 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tek göğüs şişmesi
Konbuyu başlatan HTgoncaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

HTgoncaa

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar sol göğsüm 1 haftadir sagdakine gore buyudu ve buda kiz bebege hamilelikte oluyormus varmi boyle durum yasayip kiz bebek doguran

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar sol göğsüm 1 haftadir sagdakine gore buyudu ve buda kiz bebege hamilelikte oluyormus varmi boyle durum yasayip kiz bebek doguran
Alakası yok 4 haftalık hamileymissin kız bebekte sol göğüs erkeğe göre sağ göğüs mü böyle şeylere inanmıyorum genelde sol göğüs hep büyük olur kalp sol da olduğu için ben bu zamana kadar erkek çocuğa hamile kalanlardan bile sağ göğüs soldan büyük diye bişey duymadım

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Daha 4 haftalik gebelik
Haftayla alakası olduğunu düşünmüyorum, arkadaşım bekar bebekte beklemiyor aynı şekilde bir göğsü diğerine göre bir gecede şişti, süt kanalın tıkanmış dedi, olabilirde olmayabilirde, olasılıkları söyledim ben size🙂

DuruVeYagizEfeninAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Kendini bi muayene et istersen içinde ele gelen bisey varmı benimde sağ göğsümde bi değişiklik vardı emzirme döneminde meğersem tumor varmış ceviz buyuklugundeydi sürekli kontrol edin herkese tavsiye ediyorum.

HTgoncaa

Kayıtlı Üye
rank
Alakası yok 4 haftalık hamileymissin kız bebekte sol göğüs erkeğe göre sağ göğüs mü böyle şeylere inanmıyorum genelde sol göğüs hep büyük olur kalp sol da olduğu için ben bu zamana kadar erkek çocuğa hamile kalanlardan bile sağ göğüs soldan büyük diye bişey duymadım
Valla bende dun internette okudum

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Ben hep erkek bebekte diye duynustum bunlara guvenerek cinsiyet tahmin etmeyin hepsi boş benim belirtilerim hepsi kiz gisteryordu bende kendimce kiza alistrdim isim jile bulmustum ama erkekmis iykide alisveris yapmamistim 😊 simdi ogluma alıştık 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar