Tek tüple hamile kalanlar

• Konbuyu başlatan Büşra8994
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşra8994 tarafından oluşturulan Tek tüple hamile kalanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,481 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tek tüple hamile kalanlar
Konbuyu başlatan Büşra8994
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar dış gebelik yaşayıp tüpu alındıktan sonra hamilelik yaşayan oldu mu cevp verirseniz sevnrm
Canım Allah ol dedikten sonra olmayacak hiç bişey yoktur tek tüp olması bşy değiştirmez diğer tüpünden gelen yumurta yeterli. Yine deneyip olmzsa tüp bebek merkezleri ne gidebilirsin yumurtanın olması yeterli zaten

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar dış gebelik yaşayıp tüpu alındıktan sonra hamilelik yaşayan oldu mu cevp verirseniz sevnrm
Ben cok duydum mesela benim her iki tuoumde kapaliydi bilseydim daha erken davranirdim ama 13yil bekledim karantina pandemi derken doktrorada gidemdim evde brokoli kuru yaotim onda sadici sağ tüpüm acilmis sol tüp hala kapali kur yaotiktan sonraki ay hamile kaldim şuan 24 haftadayiz cok sukur olabilir tek tuple hamile kalan cok kadin var dedigin gibi bir tup yok sadici tek tuple çocuğu olanda var rabbim marhemetlidir umudunu kesme olacak derse olur elbet

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
2 arkadaşım tek tüple hamile kaldı hiççç canını sıkma tatlım😘 psikolojik olarak rahat tut kendini olur💓 bak bende ameliyat geçirdim doktorlar tüp bebek olur dedi, ilk aydan hamile kaldım🤷‍♀️ olumlu düşün olumlu olsun oldumu oluyorrrrrr🙂🙂🙂

B

Büşraeee

Guest
Benimde dış gebelikten dolayi sag tüp alındı.şuan 2.ci hamileliğim oluyo yani
Peki kaç ay sonra hamile kaldınız. Herhangi brsey yaptınız mı. Psikolojik olarak çok yıprandım 😔 henüz bu günleri atlatamyrum
2 arkadaşım tek tüple hamile kaldı hiççç canını sıkma tatlım😘 psikolojik olarak rahat tut kendini olur💓 bak bende ameliyat geçirdim doktorlar tüp bebek olur dedi, ilk aydan hamile kaldım🤷‍♀️ olumlu düşün olumlu olsun oldumu oluyorrrrrr🙂🙂🙂
Sizinde mi tüp alındı. İnşallah ben çok üzülüyorum bu duruma

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Peki kaç ay sonra hamile kaldınız. Herhangi brsey yaptınız mı. Psikolojik olarak çok yıprandım 😔 henüz bu günleri atlatamyrum

Sizinde mi tüp alındı. İnşallah ben çok üzülüyorum bu duruma
Yok canım tüp alınmadı, kurtarmıştı doktor🙇‍♀️ ama çok hasar gördü tüp bebek olur demişlerdi.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar