Tekme yedim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Tekme yedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 846 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tekme yedim
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan asenaa

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar oğlum 4 yasinda ve bazen yanımızda uyuyor. Sabaha karşı karnıma bı tekme yedim uyku sırasında çok dağınık yatan bir çocuk ya da oyun sırasında koşarken falan karnimida itekledigi oldu konussamda pek anlayacak yaşta olmadığı için bir sıkıntı olur mu karnımdaki bebeğime ,🧐

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar oğlum 4 yasinda ve bazen yanımızda uyuyor. Sabaha karşı karnıma bı tekme yedim uyku sırasında çok dağınık yatan bir çocuk ya da oyun sırasında koşarken falan karnimida itekledigi oldu konussamda pek anlayacak yaşta olmadığı için bir sıkıntı olur mu karnımdaki bebeğime ,🧐
Bebeğinin hareket ediyorsa sıkıntı yok hareket edemıcek kadar kucuksede 7 kat derinin içinde bebişler bişi olmaz inşAllah

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Hicbirsey olmaz merak etme ama yine de sürekli olmasın tabi.

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Benim oglumda cok deli yatan bi cocuk. Daha yatakta duz yattigini gormedim. ortamiza birde yastik koyuyorum ben 😅 😂 sizde oyle yapin isterseniz. ☺️

asenaa

Kayıtlı Üye
rank
bence bir sıkıntı olmaz ama çocuğunuzda anlayabilir her çocuk n3 kadar şahsına münhasır olsada benim oğlumda 4 yaşında ve kızımda 3 yaşında ben hamileliği öğrendiğim anda anlattım kendileri de dikkat ediyor bence bi deneyin anlıyorlar:)

Tüm sayfalar yüklendi.