Tekrarlayan lekelenmeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcum tarafından oluşturulan Tekrarlayan lekelenmeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,571 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tekrarlayan lekelenmeler
Konbuyu başlatan Burcum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Gurbet

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar suan 10+4 gunluk olduk 6 haftalikken lekelenmelerim basladi doktor progestan vardi sabah aksam 8 haftada kesildi. Ama bugun tekrardan 3 4 damla lekelenme tekrardan oldu. Birde sol kasigimda gece kasilma cok oldu. Tekrardan lekelenme yasanmasi normal mi pazartesi doktora gideceğim eninde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde 14 haftakıjken başladı kanamam oldu progestan başladım.ve hemen iğne yapıldı 3 gün. Sonra aralıklı 4.ayıma kadar devam etti

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar suan 10+4 gunluk olduk 6 haftalikken lekelenmelerim basladi doktor progestan vardi sabah aksam 8 haftada kesildi. Ama bugun tekrardan 3 4 damla lekelenme tekrardan oldu. Birde sol kasigimda gece kasilma cok oldu. Tekrardan lekelenme yasanmasi normal mi pazartesi doktora gidecegim
Lekelenme tabiki normal değil canım devam ederse acile git bişey olmaz inşallah benim 2. Gebeliğim de risk çoktu bi keresinde bir litreye yakın kan boşaldı tek seferde kanamalarımda sürekli devam ediyordu progestanın sabah akşam iğnesini oluyordum Dr a göre o kadar kanamaya bebeğin duruyor olması mucizeydi çok şükür sağ salim doğdu şimdi 4 yaşında içini ferah tut bişey olmaz inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar