Sorum var Teleme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki prensin meleği tarafından oluşturulan Teleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 897 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Teleme
Konbuyu başlatan İki prensin meleği
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prensin meleği

İki prensin meleği

Kayıtlı Üye
rank

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 36 haftalik oldum..ve sicak basiyor normalin baya ustu ve asiri terleme oluyor benimle ayni olan varmi...sanki 40 derecelik sicakligin altindayim..evin serin olmasina ragmen..
İnan doğunca daha çok terliycen 1 aylık olduk oluyorum terden doktor kansızlık tan dedi dün aşırı kan kaybettim doğumdan sonra kan taktılar falan hala yukselmemis ondan olabilir dedi doktor

İki prensin meleği

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal kuzum bende aynı durumdayım
Allah yardimcimiz olsun cok zor yaaa hic gecmiyor gunler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnan doğunca daha çok terliycen 1 aylık olduk oluyorum terden doktor kansızlık tan dedi dün aşırı kan kaybettim doğumdan sonra kan taktılar falan hala yukselmemis ondan olabilir dedi doktor
Yaaa bende cok arastrdim.cok kan dolasimindan dolayi terleme olunuyir diye karsima cikti..valla smdi maf oluyom dogunca dusunmek bile istemiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah yardimcimiz olsun cok zor yaaa hic gecmiyor gunler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaaa bende cok arastrdim.cok kan dolasimindan dolayi terleme olunuyir diye karsima cikti..valla smdi maf oluyom dogunca dusunmek bile istemiyorum
Amin kuzum cümlemizin inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar 36 haftalik oldum..ve sicak basiyor normalin baya ustu ve asiri terleme oluyor benimle ayni olan varmi...sanki 40 derecelik sicakligin altindayim..evin serin olmasina ragmen..
Valal çok normal balım doğum yapalı 3 ay oldu hala aynıyım 🤦🏻‍♀️ havalar aşırı sıcak

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar