Ters hareket yaptim canim cok aciyor korkuyorm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan Ters hareket yaptim canim cok aciyor korkuyorm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,606 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ters hareket yaptim canim cok aciyor korkuyorm
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Bugün uyanırken gerildim ve biraz abartmışım ayaklarımı falan ittim karnimdan bisey koptu sanki canım açıyor bebeğe zarar gelmiş midir korkuyorum size hiç öyle oldu mu nolur yardımcı olun çok korkuyorum ya çocuk orda birseyden kopar diyorlar

Tubi

Kayıtlı Üye
rank
Bugün uyanırken gerildim ve biraz abartmışım ayaklarımı falan ittim karnimdan bisey koptu sanki canım açıyor bebeğe zarar gelmiş midir korkuyorum size hiç öyle oldu mu nolur yardımcı olun çok korkuyorum ya çocuk orda birseyden kopar diyorlar
Kac aylılsın canım benimde anı hareket yapmama sanki elektrik carpmıs gibi oluyorum karnımdan bısey cekılıyor

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canm eyer ağrın yoksa birşey olmaz bnce bebeğinin tekmelerini takip et

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Hareketlerini hissediyorsan inşallah bir şey olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.