Tes sonucu kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Tes sonucu kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,134 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tes sonucu kizlar
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bya zor geçmiş kuzum rabbim hayırlısıyla yardım ederse aselimi ihmal etmeden ikisinede güzelce bakarım rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin bu erkek olucakmis gbi hissiyatim var bakalım sağlıklı olsunda elbet dediğin gbi zorluklar olucak rabbim hepsinin üstesinden güzelce gelmemi nasip etsin de iki evladimida güzel bir şekilde kendimde kafayı yemeden büyüturum 🙏❤️
Elbette Zorluklari oluyor kuzum Allah var ben çok zorluk çektim kızımda küçüktü adem doğduğu zaman 14 aylıktı daha kendisi de ilgi istiyordu zaten adem de kolik bir bebekti ne gecem vardı ne gündüzüm cok ağlayan bir bebekti ki hala da öyle 7 buçuk aylık ama ağlaması hala aynı erkekler gerçekten daha zor oluyor çok şükür ki bugünlere geldik zoru atlattim kuzum rabbim bir şekilde yardımını gönderiyor kuzum korkma Allah'ın izniyle herşey güzel olur senin kızın gene büyükmus canım benim aralarında 2 yaş olucak rabbim yardımcın olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bya zor geçmiş kuzum rabbim hayırlısıyla yardım ederse aselimi ihmal etmeden ikisinede güzelce bakarım rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin bu erkek olucakmis gbi hissiyatim var bakalım sağlıklı olsunda elbet dediğin gbi zorluklar olucak rabbim hepsinin üstesinden güzelce gelmemi nasip etsin de iki evladimida güzel bir şekilde kendimde kafayı yemeden büyüturum 🙏❤️
Bakarsın inşallah kuzum ben kafayı yemeden üstesinden geldiysem sende gelirsin 🤣amin canım benim aminn inşallah

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin canım her zorlukla bir kolaylık vardir yaparsın sen tecrubelisin

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Amaaa tuhh ya aselde olmusmuydu kuzum
Aselde günde rahat 10 poşet dolduruyordum daha kötü gün içinde 2 3 kere hastanelik oluyordum daha kötüydm bunda kusmak çok değil ama mide bulantısı çok oluyor kustum kusucam randevume daha var ezcane acaba mide bulantısı için hamilelere göre ilaç vermez mi siz ne kullandınız

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aselde günde rahat 10 poşet dolduruyordum daha kötü gün içinde 2 3 kere hastanelik oluyordum daha kötüydm bunda kusmak çok değil ama mide bulantısı çok oluyor kustum kusucam randevume daha var ezcane acaba mide bulantısı için hamilelere göre ilaç vermez mi siz ne kullandınız
Kuzum aslinda bi tekrar gidebilirim pirilan diye bir var mide bulantisi icin gebelikte veriliyor doktorun hemen yazar diye düşünüyorum kontrolün haftayaydi demi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar