Tes sonucu kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Tes sonucu kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,116 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tes sonucu kizlar
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Her zaman beklerim kuzum benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En güzeli Vallahi hayat çok zor 2 iş falan yapmayınca geçim olmaz
Ay kuzum çok zor valla hele yaz geliyor aselin yazlık eksikleri çok bnm oyle kendinin öyle evin gideri yeme içme faturalar derken çok zor gercekten kayınpeder 10 milyar oldu kiralarla emeklisi ama herşeyi biz karşılıyoruz 5 TL vermiyor kız bayram ikramiyesi aldı 2 milyar su torununa bir 5 TL vermedi ya

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ay kuzum çok zor valla hele yaz geliyor aselin yazlık eksikleri çok bnm oyle kendinin öyle evin gideri yeme içme faturalar derken çok zor gercekten kayınpeder 10 milyar oldu kiralarla emeklisi ama herşeyi biz karşılıyoruz 5 TL vermiyor kız bayram ikramiyesi aldı 2 milyar su torununa bir 5 TL vermedi ya
Evet kuzum gerçekten hayat şartları çok zor Rabbim asgari ücretle geçinenlere yardım etsin gerçekten Hele ki böyle 3-4 çocuklu ailelere

Evet kuzum gerçekten hayat şartları çok zor Rabbim asgari ücretle geçinenlere yardım etsin gerçekten Hele ki böyle 3-4 çocuklu ailelere
Bir de sizde kalıyor değil mi Yok ya utanmaz Gerçekten ayıp yani

Mezara mı götürecek ne yapacak ki o kadar parayı

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank

Mezara mı götürecek ne yapacak ki o kadar parayı
Evet kuzum araba alicam diyor ona bıraktırcekmis beyin ameliyatı olmuşsun zaten kapımızda bir eşimin arabası birde sürekli ticaret için alıp sattığı araba var zaten eşim veriyor sen neyine araba alicam diye biraktiyor bize hiç vermiyor gelmişsin 80 yasina kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Evet kuzum araba alicam diyor ona bıraktırcekmis beyin ameliyatı olmuşsun zaten kapımızda bir eşimin arabası birde sürekli ticaret için alıp sattığı araba var zaten eşim veriyor sen neyine araba alicam diye biraktiyor bize hiç vermiyor gelmişsin 80 yasina kuzum
Ama ne yapacaksın ki arabayı Bu yaştan sonra sanki binecek 80 yaşındaki adam

Yok ya vallahi insanlar Çok nankör o evde kalıyorsun ediyorsun yazık

Hala sizle yaşıyor değil mi evine inmiyor

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank

Hala sizle yaşıyor değil mi evine inmiyor
Bizimle kuzum bir tek gece iniyor yatmaya onada yeni yeni başladı insalalh fikri değişmez kuzum hele şimdi bu mide bulantılari falan çok sıkıntı uzanmam lazım rahat yok kuzum cefasi bizim sefasini hic konuşmadığı kizlar yicek valla bankaya biriktiyir birşey olsa hepsi kızları ayrılmış kıza var maaşında ona biz inan var ya parasında değilim naparsa yapsın ama bayram günü banka para dolu bir dünya gelirin var bayram ikramiyesi bile vermiş devler sana su torununa bir lira ya vermemesi aşırı zoruma gitti birde dışarda torunum torunum demezmi evet herşey maddiyat olmaya bilir ama yarım elma gönül alma derler ne var şu çocuğa birşey ver bu bayramda benden torunuma olsun giyonsin diye bilirdi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bizimle kuzum bir tek gece iniyor yatmaya onada yeni yeni başladı insalalh fikri değişmez kuzum hele şimdi bu mide bulantılari falan çok sıkıntı uzanmam lazım rahat yok kuzum cefasi bizim sefasini hic konuşmadığı kizlar yicek valla bankaya biriktiyir birşey olsa hepsi kızları ayrılmış kıza var maaşında ona biz inan var ya parasında değilim naparsa yapsın ama bayram günü banka para dolu bir dünya gelirin var bayram ikramiyesi bile vermiş devler sana su torununa bir lira ya vermemesi aşırı zoruma gitti birde dışarda torunum torunum demezmi evet herşey maddiyat olmaya bilir ama yarım elma gönül alma derler ne var şu çocuğa birşey ver bu bayramda benden torunuma olsun giyonsin diye bilirdi
Dediklerine harfiyen katılıyorum kuzum ne diyeyim bir ayağı çukurda bu dünyanın öbür tarafı da var

Dediklerine harfiyen katılıyorum kuzum ne diyeyim bir ayağı çukurda bu dünyanın öbür tarafı da var
O da diğer tarafta çeker muhakkak

Esma2121

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler size birşey danışmak istiyorum2 hafta süreyle mide bulantilarim ve kusma varmi sonra regl oldum ama reglim özür dileyerek söylüyorum açık pembe kanama 3 gün surku sulu akıntılı şekilde ve bugün reglim 4. Günü dün kurudum ama bugün akıntı şeklinde koyu kahverengi leke geliyor ve karın ağrısı yaşıyorum mide bulantısı meme ucunda acı hissi var dün total hcg testi yaptırdım eve geldim dra gitmedim. Bir umutsuzluk olur diye ama kendimi HAMİLE hissediyorum karın ağrım bel ağrısı var halsizlik mide bulantısı var kızlar sonucumu paylaşacam yardımcı olurmusunuz gebelik varmi?

Merhaba anneler size birşey danışmak istiyorum2 hafta süreyle mide bulantilarim ve kusma varmi sonra regl oldum ama reglim özür dileyerek söylüyorum açık pembe kanama 3 gün surku sulu akıntılı şekilde ve bugün reglim 4. Günü dün kurudum ama bugün akıntı şeklinde koyu kahverengi leke geliyor ve karın ağrısı yaşıyorum mide bulantısı meme ucunda acı hissi var dün total hcg testi yaptırdım eve geldim dra gitmedim. Bir umutsuzluk olur diye ama kendimi HAMİLE hissediyorum karın ağrım bel ağrısı var halsizlik mide bulantısı var kızlar sonucumu paylaşacam yardımcı olurmusunuz gebelik varmi?

Merhaba anneler size birşey danışmak istiyorum2 hafta süreyle mide bulantilarim ve kusma varmi sonra regl oldum ama reglim özür dileyerek söylüyorum açık pembe kanama 3 gün surku sulu akıntılı şekilde ve bugün reglim 4. Günü dün kurudum ama bugün akıntı şeklinde koyu kahverengi leke geliyor ve karın ağrısı yaşıyorum mide bulantısı meme ucunda acı hissi var dün total hcg testi yaptırdım eve geldim dra gitmedim. Bir umutsuzluk olur diye ama kendimi HAMİLE hissediyorum karın ağrım bel ağrısı var halsizlik mide bulantısı var kızlar sonucumu paylaşacam yardımcı olurmusunuz gebelik varmi? Total hcg değer <2.00-- şu kilde çıkmış lütfen yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.