Tes sonucu kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Tes sonucu kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,117 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tes sonucu kizlar
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
C
Merhaba anneler size birşey danışmak istiyorum2 hafta süreyle mide bulantilarim ve kusma varmi sonra regl oldum ama reglim özür dileyerek söylüyorum açık pembe kanama 3 gün surku sulu akıntılı şekilde ve bugün reglim 4. Günü dün kurudum ama bugün akıntı şeklinde koyu kahverengi leke geliyor ve karın ağrısı yaşıyorum mide bulantısı meme ucunda acı hissi var dün total hcg testi yaptırdım eve geldim dra gitmedim. Bir umutsuzluk olur diye ama kendimi HAMİLE hissediyorum karın ağrım bel ağrısı var halsizlik mide bulantısı var kızlar sonucumu paylaşacam yardımcı olurmusunuz gebelik varmi?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba anneler size birşey danışmak istiyorum2 hafta süreyle mide bulantilarim ve kusma varmi sonra regl oldum ama reglim özür dileyerek söylüyorum açık pembe kanama 3 gün surku sulu akıntılı şekilde ve bugün reglim 4. Günü dün kurudum ama bugün akıntı şeklinde koyu kahverengi leke geliyor ve karın ağrısı yaşıyorum mide bulantısı meme ucunda acı hissi var dün total hcg testi yaptırdım eve geldim dra gitmedim. Bir umutsuzluk olur diye ama kendimi HAMİLE hissediyorum karın ağrım bel ağrısı var halsizlik mide bulantısı var kızlar sonucumu paylaşacam yardımcı olurmusunuz gebelik varmi? Total hcg değer <2.00-- şu kilde çıkmış lütfen yardımcı olurmusunuz
Canım nerdeyse tüm postlara aynı konuyu yazmışım görünce cevaplarlar arkadaşlarım

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Şükür kuzum hastanede misin Ben de dün gece gittim kuzum serum falan taktılar işte Vallahi şu an serili halde yatıyorum ağrım çok fazla
Kıyamam kuuzm ya çok geçmiş olsun evet meleğim hastanede yatıyorum burada takip edileceksin dediler ilaç veriyorlar sancı olmasın diye

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kıyamam kuuzm ya çok geçmiş olsun evet meleğim hastanede yatıyorum burada takip edileceksin dediler ilaç veriyorlar sancı olmasın diye
Şükür kuzum şükür orada kalman daha hayırlı üzel günler gelecek İnan bana Allah'ımın izniyle her şey çok güzel olacak Sen sadece motivasyonunu yüksek tut

Tüm sayfalar yüklendi.