Tes sonucu kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Tes sonucu kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,387 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tes sonucu kizlar
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Çok küçük değilmiş canım ya bende aynen ilk kızım 15 aylikken hamile kaldım doğum yaptım 18 gün sonra kızım doğum günüydü 2 yaşına girdi şimdi de ikinci kızım 10.aylikken 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim şimdi 17 haftalığım beraber büyürler işte arkadaş gibi oluyor çok güzel 🥰🥰😍😍♥️♥️
Korkmuyormusun kız beni şimdiden korku sardı 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasil kuzum anlamadim
Hani bu program da kaç haftalık olduğumuz görülüyor du ya kuzum kabak boyutu 10 haftalık 25 gbi yazıyor du şimdi nerde yazicak öyle

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kız korku ne kelime ödüm kopuyor iki gün önce hastaneye gittim kadın doğum orda etrafımda dolu kadınlar bağırıyor çağırıyor sancidan inliyor ayyy dedim ben naptim böyle ☹️
Valla tekrar sezeryan ağrısı çekicem bir nevi atlaticam ama aselle nasıl olcak birde tekim kimsemde yok bakalım nasıl olucak korkuyorum valla çok

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Hani bu program da kaç haftalık olduğumuz görülüyor du ya kuzum kabak boyutu 10 haftalık 25 gbi yazıyor du şimdi nerde yazicak öyle
İmza alanına gebelik haftası ekleyip görebilirsin kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Imza alani var kuzum ordan yapabilirsin

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar