Tes sonucu kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Tes sonucu kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,438 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tes sonucu kizlar
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Tamm birtanem Allaha emanetsin🙏🤲💜
Geldim kuzum şimdi 5+3 gebelik dedi kalp atısi henüz yok bu hafta değil önümüz de ki hafta pazartesi salı günü gel dedi anca duyulur dedi ama erken olmuş iki ameliyatında ynei doğumun riskli ola bilir dedi kuzum ya kafam şimdide ona takıldı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İ
Geldim kuzum şimdi 5+3 gebelik dedi kalp atısi henüz yok bu hafta değil önümüz de ki hafta pazartesi salı günü gel dedi anca duyulur dedi ama erken olmuş iki ameliyatında ynei doğumun riskli ola bilir dedi kuzum ya kafam şimdide ona takıldı
Tahliller konusunda ne dedi peki kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
İ

Tahliller konusunda ne dedi peki kuzum

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Tahlil için normal dedi kuzum anlamadım bende sadece triod ilacıni kullanican aksatma doğumdan sonrada ömürlük devam edicen dedi folik asit verdi içinde balık Yagida varmış sabahları tok karnına

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tahlil için normal dedi kuzum anlamadım bende sadece triod ilacıni kullanican aksatma doğumdan sonrada ömürlük devam edicen dedi folik asit verdi içinde balık Yagida varmış sabahları tok karnına
Hmm anladım kuzum çok şükür normal demiş gözün aydın
Tiroid hep mi vardı sende

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum bende şaşırdım inanmadım birde eve yakın ezcaneye gittim test aldım baktım oda iki çizgi çıktı ya

Toplasan bir iki defa kaçamak olmuştu kuzum oda doktor triod düşmeden mümkün değil demişti triodum 20 lerdeydi hiç ilaç kullanmadan nasıl düştü nasıl hamile kaldım ve birde diyete girdim yeşil çay beyaz cya maydoniz kürleri içiyordum naislda birşey olmamış resmne mucize hep hamilelikte tehlikeli bitki çaylardi ama rbabim korumuş resmen
Rızkı olan gelir canım rızkı bitende gider bu dünyadan benim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar