Tesettur hamile giyim

• Konbuyu başlatan Rabia194
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabia194 tarafından oluşturulan Tesettur hamile giyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,607 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tesettur hamile giyim
Konbuyu başlatan Rabia194
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilalll
R

Rabia194

Guest
Tesetturlu anneler hamilelikde giyim alisverisinizi yqptiginiz guvenilir siteler varmi

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Ben pek bisey almadım. Genelde geniş elbisler giydiğim için ihtiyaç duymadım. Ama trendyolda görmüştüm bi bakarsın.

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Yok cnm hiç alışveriş yapmadım netten kendime

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Tesetturlu anneler hamilelikde giyim alisverisinizi yqptiginiz guvenilir siteler varmi
Canım ben hiç alışveriş yapmadım gebelik süreci için. Tesettürlü olduğum için salaş giyiniyordum zaten . Bide ihtiyacım yok 7 aylık oldum karnım hâlâ çıkmadı o yüzden sıkıntı yok benim için.

T

Tugcy

Guest
Lcw cok güzel seyler var. Ben oradan alıyorum. Tunik pantolon tarzi daha rahat bulunuyor.

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Ben tunik pantalon giymiyorum onun yerine uzun boydan elbise tercih ediyorum hep. Hamileliğimde de uzun hamilelik Sp ettim 2tane. Daha önce bol olan kıyafetlerimi içine hala giriyorum. Instagram à tesettür hamile giyim diye yazarsan yada modanisa ya çok güzel çok şık elbiseler çıkıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar