Tesettürlü Olan Arkadaşlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Tesettürlü Olan Arkadaşlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,104 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Tesettürlü Olan Arkadaşlarım
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Aynen cnm bide sonra kagroyu teslim alınca arıyorlar memnunmusunuz bilemem ne diye dalga gece gibi
Hicde değilim derim kuzum sen nasilsin canım belos nasil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Moda selvim resmen berbat ben kaç kez alışveriş yaptım hep mi defolu gelir giriyordum bakıyordum aman tekrar olmaz diyordum yine aynı yine aynı sühneva vardı ordan almıştım 2 tane elbise bayıldım kumaşı falan fiyatı da uygundu o zaman şimdi nasıl bilmiyorum eminoş butikten 2 etek 2 kazak 1 tane de hırka almıştım 3 sene kadar oluyor hala giyerim
Kuzum anneme takım aldım kumaşı igremcdi kadim çöpe attı

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Dedim cnm belos iyi çok şükür benim hamilelik biraz sıkıntılı geciyo açıkçası 22 geçtik bakalım nasıl olucak artık sen nasılsın umut nasıl cnm

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Dedim cnm belos iyi çok şükür benim hamilelik biraz sıkıntılı geciyo açıkçası 22 geçtik bakalım nasıl olucak artık sen nasılsın umut nasıl cnm
Rabbim sıkıntısız şeklide sağlıkla kucagina almayı nasip etsin inşallah canım benim bende iyiyim umut bugün ateşlendi hasta da değil

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Merhaba Nasılsınız İnternete Güvendiginiz Sayfa Varmi Çok Güzel Kıyafetler Gömlekler Var Ama İşte Aynısı Gelip Dediğiniz Onerdiginiz Moda Selfimde Bir Ara Takım Sipariş Ettim Hiç Beğenmedim Tofisa felan nasıl oradakilerde çok kısa
Ben genelde Trendyol dan alıyorum ama hiç hangi sayfa diye bakmıyorum arkadaşım haydi giy.com diye bir sayfa söylemişti ama ben hiç alışveriş yapmadım kendisi ve arkadaşları hep sipariş veriyormuş

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Ben genelde Trendyol dan alıyorum ama hiç hangi sayfa diye bakmıyorum arkadaşım haydi giy.com diye bir sayfa söylemişti ama ben hiç alışveriş yapmadım kendisi ve arkadaşları hep sipariş veriyormuş
Teşekkür ederim kuzum benim

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar Merhaba Nasılsınız İnternete Güvendiginiz Sayfa Varmi Çok Güzel Kıyafetler Gömlekler Var Ama İşte Aynısı Gelip Dediğiniz Onerdiginiz Moda Selfimde Bir Ara Takım Sipariş Ettim Hiç Beğenmedim Tofisa felan nasıl oradakilerde çok kısa
CNm.yusemtesettur var
Moda alvina
Moda selim
Ahsen tesettür
Moda nisa
Bunlar var cnm

Tüm sayfalar yüklendi.