Test pozitif kese gözükmedi neden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Husna38 tarafından oluşturulan Test pozitif kese gözükmedi neden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 587 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Test pozitif kese gözükmedi neden
Konbuyu başlatan Husna38
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lale

Husna38

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebelik testi yaptım 2 çizgi çıktı ama ultrasona gittim orda gözükmedi sizce neden olabilir daha önce böyle bişey yaşayanınız varmı

Merve hazal hiranur

Kayıtlı Üye
rank
Tekrar test alın deneyin yah test bozuktur yada yenidir ondan kan testinde çıkmayabilir die dusunuyorm kan testi yapmak için biraz bekle derim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalık olduğunu biliyor musun? En erken ultrasona 7 8 de git net olması için belki 6.haftada ondan önce zor gözüküyor

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bnmde gözükmemişti cnm son adet tarihine göre kaç haftalık hamilesin

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebelik testi yaptım 2 çizgi çıktı ama ultrasona gittim orda gözükmedi sizce neden olabilir daha önce böyle bişey yaşayanınız varmı
En doğrusu beta hsg zaten 5 haftadan sonra oluşuyor kese belki küçük oldugu icin gözükmedi ben hic test yapmadım sadici kan tahlili yaptırdım ordan ogrendim sonra ultrasyon da kese gorduk zaten 5 hafta 3gunluktu oyle ogrendik

Tüm sayfalar yüklendi.