Testde gözükmüyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Perviz❤️Günay tarafından oluşturulan Testde gözükmüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,799 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Testde gözükmüyor
Konbuyu başlatan Perviz❤️Günay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Selam Güzel Anneler nasılsınız.Ben bu gün test etdim ama tek çizgi çıkdıı 2ci çizgii dikkatle bakdığındaa hafif gözüküyor..Adetimden 4gün geçdii...Hangi test alsamm çabuk görünürr?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Selam Güzel Anneler nasılsınız.Ben bu gün test etdim ama tek çizgi çıkdıı 2ci çizgii dikkatle bakdığındaa hafif gözüküyor..Adetimden 4gün geçdii...Hangi test alsamm çabuk görünürr?
Kuzum daha yeni yeni oluşuyorsa ondan silik çıkmıştır korkma 2 3 güne daha koyu renk çıkar yada için rahat etmesi için kan testi yaptır en garanti sonuç o rabbim gönlüne gore versin 🤲🏻

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Kan vermek daha iyi olur ama erken gebelik testinde de görünür kuzum
Tamam bu gün gidib alacammm.İnşallah gözükür orda
Kan vermek daha iyi olur ama erken gebelik testinde de görünür kuzum
Cnm imkanın varsa gidip kan ver testle uğraşma
Canım hiç kimse bilmiyorr.o yüzden tam emin olayım kendim öyle söylerim dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum daha yeni yeni oluşuyorsa ondan silik çıkmıştır korkma 2 3 güne daha koyu renk çıkar yada için rahat etmesi için kan testi yaptır en garanti sonuç o rabbim gönlüne gore versin 🤲🏻
Canımm.benimm ilk hamileliyimde kürtaj oldum 3 ay önce ondada silik çıkdığı için şimdi yine korkuyoruummm

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Tamam bu gün gidib alacammm.İnşallah gözükür orda

Canım hiç kimse bilmiyorr.o yüzden tam emin olayım kendim öyle söylerim dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımm.benimm ilk hamileliyimde kürtaj oldum 3 ay önce ondada silik çıkdığı için şimdi yine korkuyoruummm
İnşallah kuzum güzel haberlerle gel 🙏🏻🥰

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bende sanırım beş tane test yaptım hepsi negatif çıktı ama gebe olduğumu düşünüyordum bir iki gün önce yaptığım test negatif çıkmışken bir iki gün sonra yine yaptım baya net kıpkırmızı pozitif çıktı doktora randevu aldım gittim ki 5 hafta 6 günlük gebeymişim sanırım o testler pek net sonuç vermiyor kan testi daha kesin sonuçlar veriyor 🤗🤗🙏😠 Rabbim gönlüne göre versin

Tüm sayfalar yüklendi.