Sorum var Testim Positiv

• Konbuyu başlatan Ilayda06
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ilayda06 tarafından oluşturulan Testim Positiv başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 941 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Testim Positiv
Konbuyu başlatan Ilayda06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar adetim 3 gün gecikti test yaptim positiv cikti inanmadim tekrar yaptim yine positiv yanilma payi varmidir aceba doktor 4.7 termin verdi cok heycanliyim nasil beklicem ozaman kadar bilmiyorum
Oyy gözün aydın kuzum yanılma yoktur bence kan testi ver tam garanti olsun

E

Elifdgn

Guest
Bende aynı böyle olmuştum test yaptım pozitif sonra Bi daha yaptım yine pozitif😁 sonra yine inanmayıp acilde kan testi verdim yine pozitif😍😍🥰 hayırlı olsun sizinde😍

Kizlar adetim 3 gün gecikti test yaptim positiv cikti inanmadim tekrar yaptim yine positiv yanilma payi varmidir aceba doktor 4.7 termin verdi cok heycanliyim nasil beklicem ozaman kadar bilmiyorum
2 kere yapmaya poziyifte yanılma yoktur herhalde kuzum🥰 ama kesin sonuç için kan testini bekle 👍🏻gönlünden geçen hayırlısıyla olsun 🥰❤️🌿

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gözün aydın kuzum adetin geçmiş zaten kuzum yanılma payı olamaz artık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar