Sorum var Testim Positiv

• Konbuyu başlatan Ilayda06
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ilayda06 tarafından oluşturulan Testim Positiv başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 941 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Testim Positiv
Konbuyu başlatan Ilayda06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar adetim 3 gün gecikti test yaptim positiv cikti inanmadim tekrar yaptim yine positiv yanilma payi varmidir aceba doktor 4.7 termin verdi cok heycanliyim nasil beklicem ozaman kadar bilmiyorum
Gözün aydın ama bence vardır iki defa yanılma olmaz diye düşünüyorum 🤗🤗 Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah 🤲 ve kan testini ver kesin sonucu o veriyor ve zaten testin pozitif çıkarsa ultrasonda bakar doktor 💕💕

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar adetim 3 gün gecikti test yaptim positiv cikti inanmadim tekrar yaptim yine positiv yanilma payi varmidir aceba doktor 4.7 termin verdi cok heycanliyim nasil beklicem ozaman kadar bilmiyorum
Hayırlı olsun canım vardır ablam da kızına hamile kaldığı zaman da iki tane test yapmıştı ama benim ablam in kolik hasta beyin de damar tıkanıklığı var doktor sen anneliği bir zaman unut demişti ama şimdi çok şükür ikisi de sağlıklı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar