Testim pozitif

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Testim pozitif başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,043 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Testim pozitif
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Anneler uzgun um hastayim diodum pozitif cikmis testim 1hfta karantinaya alindim dua edin gecsin hap ilac vermiolar 😑😶bebgime birsey olmasin tek duam o
Rabbim şifa versin sana kuzum 🤲🏻🤲🏻 insalah kısa zamanda atlatırsin sağlıklı beslenmeye çalış meyve tüket ve parol iç başka ilaç kullanamazsin zaten

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anneler uzgun um hastayim diodum pozitif cikmis testim 1hfta karantinaya alindim dua edin gecsin hap ilac vermiolar 😑😶bebgime birsey olmasin tek duam o
Gülum bnde 2 aylik hamileyken korona gecirdim bnde cok korktum bebegime bisey olur diye doktoruma bahsettigimde fenami bebek antikorlu dogar bagisiklik kazanmistir dedi.tabi cnn bol bol c vitaminli seyler ye dinlen ilac malesef icemiyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim daha gelen olmadi saglik ekipi geliormu eve

Saol cnm biraz bel agrim var oda gecicek ins

Tesekur ederim allh rwzi olsun 🤲

Tuketiyorum cnm

Tuketiyorum cnm

Insallh canim birsey olmz
Cnm once telefonla arayip soruyolar iyiysen eve gelmiyorlar

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende oldum daha yeni gebeydim çok şükür atlattık ve çok ağır geçti buralara kadar girebildiğine göre iyisin masllah inan wcye sürünerek gittim çok berbattı ateşim düşmedi kusma ayyy hemen geçsin inşallah nane limon yap iyi gelir ben onuda yapamadım.

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gülum bnde 2 aylik hamileyken korona gecirdim bnde cok korktum bebegime bisey olur diye doktoruma bahsettigimde fenami bebek antikorlu dogar bagisiklik kazanmistir dedi.tabi cnn bol bol c vitaminli seyler ye dinlen ilac malesef icemiyoruz

Cnm once telefonla arayip soruyolar iyiysen eve gelmiyorlar
Ewet gelen olmadi

Rabbim şifaliğini versin inşallahhh çok geçmiş olsunn
Saol.canim insallh😊

Rabbim şifaliğini versin inşallahhh çok geçmiş olsunn
Saol.canim insallh😊
Bende oldum daha yeni gebeydim çok şükür atlattık ve çok ağır geçti buralara kadar girebildiğine göre iyisin masllah inan wcye sürünerek gittim çok berbattı ateşim düşmedi kusma ayyy hemen geçsin inşallah nane limon yap iyi gelir ben onuda yapamadım.
Ilk gunu bende oyleydim herdakkda kusma gecmyen ates ve halsizlik sonra basladi agrilar yavas yavas sidettlendi sonra hapla gecti agrilarim indan sonra gripe cevirdu zaten sukur gunden gune iyi oluorum 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.