Testim pozitif

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Testim pozitif başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,995 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Testim pozitif
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Anneler uzgun um hastayim diodum pozitif cikmis testim 1hfta karantinaya alindim dua edin gecsin hap ilac vermiolar 😑😶bebgime birsey olmasin tek duam o
Geçmiş olsun bende yeni atlattım bol bol sıvı iç meyve suları hazırla canım erik suyu , turşu suyu ve kelle paça bunlar çok iyi geliyor ben grip gibi atlattım çok şükür

Anneler uzgun um hastayim diodum pozitif cikmis testim 1hfta karantinaya alindim dua edin gecsin hap ilac vermiolar 😑😶bebgime birsey olmasin tek duam o
Allah'ın izniyle bişey olmaz canım korkma inşallah biran önce iylesirsin rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲❣️

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun bende yeni atlattım bol bol sıvı iç meyve suları hazırla canım erik suyu , turşu suyu ve kelle paça bunlar çok iyi geliyor ben grip gibi atlattım çok şükür
Ates oldumu senin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ın izniyle bişey olmaz canım korkma inşallah biran önce iylesirsin rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲❣️
Amin canim bnm insallh

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun Allah'ım acil şifalar versin inşallah 🙏 Allah seni de bebeğini de korusun 🤗🥰

Bende korona oldum doktoruna de kan sulandırıcı gerekli mi değil mi diye bakılsın çünkü gebelerde kan sulandırıcı verilme durumu oluyormuş ben iğnesini kullandım. İki üç gün ateşim oldu halsizlik kemik ağrıları baş ağrısı oldu boğaz ağrısı sonraki günler öksürük başladı ve öksürük üç hafta kadar sürdü ama normal dedi doktorlar 🤗 Çok çok çok geçmiş olsun tekrardan 🙏 bende senin gibi iki doz olmuştum üçüncü dozu olmamıştım 😅

Bende korona oldum doktoruna de kan sulandırıcı gerekli mi değil mi diye bakılsın çünkü gebelerde kan sulandırıcı verilme durumu oluyormuş ben iğnesini kullandım. İki üç gün ateşim oldu halsizlik kemik ağrıları baş ağrısı oldu boğaz ağrısı sonraki günler öksürük başladı ve öksürük üç hafta kadar sürdü ama normal dedi doktorlar 🤗 Çok çok çok geçmiş olsun tekrardan 🙏 bende senin gibi iki doz olmuştum üçüncü dozu olmamıştım 😅

G

Gebelikte diş ağrısı

Guest
Canım hiç üzülme bende 30 haftalık hamileyim cumartesi bitti karantinam öğrendiğimde cok üzüldüm sebze meyve bol sıvı tükettim ayrıca parol ve coraspin 100 mg öneerdi doktorum onu kullandım cok şükür geçti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar