Testler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ErvA34_ tarafından oluşturulan Testler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 461 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Testler
Konbuyu başlatan ErvA34_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

ErvA34_

Kayıtlı Üye
rank
4 lu tarama testi yapan varmı. Arkadaşlar yada yanılma payı ne kdr yüksek başınıza hiç geldimi birde bsey daha sorcam sonuçlar e nabiza dusuomu acaba

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
4 lu tarama testi yapan varmı. Arkadaşlar yada yanılma payı ne kdr yüksek başınıza hiç geldimi birde bsey daha sorcam sonuçlar e nabiza dusuomu acaba
E nabızdan sadece çıktı diye görünür sonuçlar görünmez cnm ama ben sadece 2li tarama yaptım temiz çıktı ben taraftar degilim çünkü taramalar yanlış çıkıyor daima

ErvA34_

Kayıtlı Üye
rank
E nabızdan sadece çıktı diye görünür sonuçlar görünmez cnm ama ben sadece 2li tarama yaptım temiz çıktı ben taraftar degilim çünkü taramalar yanlış çıkıyor daima
Vla bende taraftar değilm test yapma ama bazı doktorlar tercih olarak sunuo bazıları zorunlu bir şekilde ozyuden yaptım hani sonuç benim için hiç bişi degstrmez bide çoğu kişiler e nabizda ckmio dedi merak ettim bende sabah akşam bakyrm cktimi sonuç diye

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim 4 uncu gebeligim hepsinde de ikili harici başka test kabul etmedim ikili taramada varsa bişey cikiyo zaten ayrıca birşey çıktı diye de cocugumuzdan vazgeccek değiliz kuzum ya benim ikinci gebeligimde beyninde kitle var alalım dediler çok zorladılar beni aldirmam için bende kabul etmedim ne gelirse RABBIM den dogurcam ben dedim iyiki de onları dinleyip de aldirmamisim bebeğim doğdu gayet sağlıklı bir sekilde hemde çok zayıf şöyle böyle dediler 3500 gr doğdu suan 1 inci sınıfa gidiyo

ErvA34_

Kayıtlı Üye
rank
Benim 4 uncu gebeligim hepsinde de ikili harici başka test kabul etmedim ikili taramada varsa bişey cikiyo zaten ayrıca birşey çıktı diye de cocugumuzdan vazgeccek değiliz kuzum ya benim ikinci gebeligimde beyninde kitle var alalım dediler çok zorladılar beni aldirmam için bende kabul etmedim ne gelirse RABBIM den dogurcam ben dedim iyiki de onları dinleyip de aldirmamisim bebeğim doğdu gayet sağlıklı bir sekilde hemde çok zayıf şöyle böyle dediler 3500 gr doğdu suan 1 inci sınıfa gidiyo
Maşallah rabbim herkese. Nasip etsin benim düşüncemi degstrmez sonuç ne olursa olsun kabulum rabbim Uygun görmüşse dicek ve yapicak hiç birşey yok sadece doktorun verdiği mecburiyet tabi biraz merak Hepsi bu

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba tarama testlerinin en güvenilir olanı ikili olan ikili taramayı yaptırdıysanız diğerlerini hiç yaptırmayan yanılma payları yüksek cıkıyo kan sonucu sadece e nabıza düşüyo diğer sonuçları doktordan alıyorsunuz

Tüm sayfalar yüklendi.