Tetanoz aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebranur kel tarafından oluşturulan Tetanoz aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,010 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tetanoz aşısı
Konbuyu başlatan Ebranur kel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebranur kel

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Tetanoz aşısı vuruldum bir gün geçmesine rağmen sol kolum çok ağrıyor ve bacaklarımda yanma gibi şikayetler oluyor. Benim gibi olan oldu mu ve böyle olunurmu
Ben oldum iki gün oluyo valla aşıdan çok korkarım mecbur işte oldum kolum ilk gün ağrıdı kaldırırken falan bu ikinci günüm ağrısı hafifledi kimisindede ateş falan yapiyomus da çok şükür bende olmadı sadece ağrım var oda bugün şiddetli değil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende yarın olacam bide dozu mu var onun
Normalde 5 doz Muş ama onları yaptirirsan diğer gebelikte tekrar vurulmuyomussun 2 doz olucam ben 5 le uğraşamam hele onuda o zaman düşünürüm 😄😄 normali 2 doz yani ben biri oldum 2 olcam bir ay sonra

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Bendede oldu canım 5.gun geçiyor ❤️

2doz ilk 20.hafta 2.24.hafta bir ay arayla

İlk ağrılı ikinci ağrısız oldu bende vücut alışıyor demek ki korkma canım doğum anında senin ve bebeğin olası enfeksiyon Lara karşı korunması için

İlk ağrılı ikinci ağrısız oldu bende vücut alışıyor demek ki korkma canım doğum anında senin ve bebeğin olası enfeksiyon Lara karşı korunması için

Benim kolum yumurta gibi kızarık ve taş gibiydi yanma oldu hemşireyle konuştum felç ettin beni sol kol yok dedim kadın tenin hassas dedi
Sanırım benim tenimde hassas ondan mı oldu şuan bacagimdaki yanma hafifledi hafiften sizi var kaslarım çok ağrıyor

Mery

Kayıtlı Üye
rank
Ocak 15 de bende olucam okadarmi ağrı oluyo ya korkdum şimdi,🤗🤗
Dayanilmicak bi acı değil kimildatmadiginiz sürece ağımıyor kolunuzu havaya kaldıramıyorsun sadece

Tetanoz aşısı vuruldum bir gün geçmesine rağmen sol kolum çok ağrıyor ve bacaklarımda yanma gibi şikayetler oluyor. Benim gibi olan oldu mu ve böyle olunurmu
Bacakta ki ağrı başka birseyden olabilir bence onla alakası yoktur

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.