Tetanoz olup ağır semptomlar geçiren varmı çok korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Tetanoz olup ağır semptomlar geçiren varmı çok korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,284 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tetanoz olup ağır semptomlar geçiren varmı çok korkuyorum
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Olmak istemiyorum 🥺
Hiç bişey olmuyo valla olduğunu bile anlamıyosun bbn sendede korkagim kelimeyi şehadet getiriyodum 😄😂😂😂 aşıdan çok korkarım kötü bir anım var o yüzden ol yani hiç birşey olmuyor minicik bir iğne battığını bile hissetmiyorsun ağrıda öyle ağrılardan degil uyuşuk bir ağrı oda kolunu kaldırırken oluyo iki güne geciyo artı bn birde çalışıyodum yani aşı oldum ise geçtim haftan geldiyse bugün git ol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu aşıdan ve yan etkili zararlı ilaçlardan sonra pimpirikli oldum kimi sıtma geçirdim çok ağrı oldu falan diyo ondan çekindim 😔
Yok ya sıtma falan yok zatureye yakalandın deseydin 😄😂😂 sen korkma git ol minik iğne öyle yan etkisi de yok o belki olurda binde bir yani oda vucudu cokk hassastır ilaç içse bile yan etki yapar

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Neden olmak istemiyorsun canım yeni bir aşı değil ki o yıllardır var gerekli mutlaka yaptır
Bu korona aşısından sonra yan etkili ilaçlardan sonra daha pimpirikli oldum bebeklere olan aşılarada tam güvenemiyorum olucam bakalım inşallah kolum çok ağrımaz 😔

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bu korona aşısından sonra yan etkili ilaçlardan sonra daha pimpirikli oldum bebeklere olan aşılarada tam güvenemiyorum olucam bakalım inşallah kolum çok ağrımaz 😔
Yok canım yeni çıkan bir aşı olsa anlarım seni ama tetanoz yeni değil için ferah olsun biraz ağrı da olacak illa ki ben toplamda 5 adet vuruldum ilkinde 3 ikinci de 2 sadece en son yapılan tetanoz kolumu ağrıttı😊

Tüm sayfalar yüklendi.