Tetenoz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Tetenoz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,261 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tetenoz
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
5 gün kolum kopmuş gibi kullanamadım kalem bile tutamıyordum ama bi anda sanki hiç bişey yok gibi kesildi 5.günün sonunda saçımı bile toplayamadım uykudan kalktım kaç gece hatta dedim yanlışlıkla virüs aşısı mı yaptılar bu ne böyle herkes çünkü hep virüs aşısı oldum kolum ağrıyor diyordu

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
5 gün kolum kopmuş gibi kullanamadım kalem bile tutamıyordum ama bi anda sanki hiç bişey yok gibi kesildi 5.günün sonunda saçımı bile toplayamadım uykudan kalktım kaç gece hatta dedim yanlışlıkla virüs aşısı mı yaptılar bu ne böyle herkes çünkü hep virüs aşısı oldum kolum ağrıyor diyordu
Aynen kız agırlaşmış

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Güzeller güzeli anneler 23 +4 günlügüm bugün tetenoz aşısı ilk doz yaptım 2 inci de 20 ekimde kolum çok agrıyor sızlıyor ne önerirsiniz çok agrıyor kolum canlar.
Ben doğumdan önce. 4 5 kere ameliyat oldum o zaman yapmışlar bana hamileyken yapmadılar ama herkes ağrısı çok pis diyor ya iniallah tez vakitte geçer ağrın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar