Tiroid

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem6141 tarafından oluşturulan Tiroid başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 231 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tiroid
Konbuyu başlatan Sinem6141
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

Sinem6141

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar
15 haftalık hamileyim. Yaklaşık 20 yıldır da tiroid hastasıyım. Geçen ay tsh hormonum gayet normaldi bu ay yaptırdığımda 18 lere tekrar yükselmiş. Doktorumun dediği gibi ilacımı hergün aynı doz alıyorum. Yarın gidicem tekrar doktoruma ama çok korkuyorum bebeğime bişey olacak diye :( böyle bir durumla karşılaşan var mı?

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar
15 haftalık hamileyim. Yaklaşık 20 yıldır da tiroid hastasıyım. Geçen ay tsh hormonum gayet normaldi bu ay yaptırdığımda 18 lere tekrar yükselmiş. Doktorumun dediği gibi ilacımı hergün aynı doz alıyorum. Yarın gidicem tekrar doktoruma ama çok korkuyorum bebeğime bişey olacak diye :( böyle bir durumla karşılaşan var mı?
Canım öncelikle geçmiş olsun🤲🏻 bende dün bu tiroid ile ilgili bir başlık açtım sen yine biliyomuşsun tiroidin olduğunu ben bilmiyordum ve ne kendi ailemde nede eşimin ailesinde böyle bir hastalık yoktu ama işte başa gelen çekiliyo sağlığın için doktor devam et dediyse vardır bi bildiği Rabbim İnşallah bebeğimizi korur bizide bu hastalıktan biran önce kurtarır İnşallah 🤲🏻dua etmekten ve iyi düşünmekten başka çağre yok İnşallah yarın iyi sonuçlar alırsın 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.