Sorum var toki evlerine başvuru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan toki evlerine başvuru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,257 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı toki evlerine başvuru
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
arkadaslar hepinize ayri ayri tesekkur ederim yazdiklarinizi okudum ben sabah saat 9 45 de gittim bankaya başvuru yaptim benim tc sonu 8 oldugu icin bir hafta ya kadar e devleti beklemek istemedim bende bugun sabahtan bankadan hallettim kimlik fotokopisiyle kimliğimi ve 500 tl parami aldim gittim bankadan hallettim inşallah cikar bana canlarim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim eniştem diyordu ama karisk birşey vazgecdik basvurmucaz 20sene boyunca ödenecek hemde memur basinkadar mi
canm 20 yilda olsa sonuçta o ev senin olacak eğer cikarsa bide böyle duşun kiraya verdigin her para cöpe gidiyo ama oraya verecegin para ise kubbara olarak düşun 20 sene sonra kubbarayi acinca kendinize ait ev ne kadar guzel degilmi ama

Canim eniştem diyordu ama karisk birşey vazgecdik basvurmucaz 20sene boyunca ödenecek hemde memur basinkadar mi
canm 20 yilda olsa sonuçta o ev senin olacak eğer cikarsa bide böyle duşun kiraya verdigin her para cöpe gidiyo ama oraya verecegin para ise kubbara olarak düşun 20 sene sonra kubbarayi acinca kendinize ait ev ne kadar guzel degilmi ama

canlarim dua edermisiniz bana

Son düzenleme:

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
nasil yapiliyo bilgisi olan varsa bana anlatabilirmi ben basvuru yapmak istiyorum nasil yapabilirim acaba parayi nereye yatiracaz nasil yapacaz bilgisiolan varsa bilgi verebilirmi yarin sabah gitmek istiyorum basvuru icin

başvuru yapmak icin nw gerekli
Cnm bn e devletten yapicam orasi yonlendirir parayi şuraya yatirin diye heralde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar