Topuk kani

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde حببتى❤️ tarafından oluşturulan Topuk kani başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,233 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Topuk kani
Konbuyu başlatan حببتى❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Emmesi nasil kuzum olmazsa ek olarak bide mama ver sarilik gecenr kadar
Kız çok şükür emmesi güzel uyuşuk gbi değil yani. Bnde ondan dolayı fazla endişe etmedim ama topuk kan değeri yüksek çıktı diyince hemşire korkmaya başladım doğrusu bide çok şişkin bnm oğlum o kadar gazinida cikarym bitmek bilmiyr hep şişkin kalıyor gaz damalsi olarak ne kullanıyorsun

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kız çok şükür emmesi güzel uyuşuk gbi değil yani. Bnde ondan dolayı fazla endişe etmedim ama topuk kan değeri yüksek çıktı diyince hemşire korkmaya başladım doğrusu bide çok şişkin bnm oğlum o kadar gazinida cikarym bitmek bilmiyr hep şişkin kalıyor gaz damalsi olarak ne kullanıyorsun
Kuzum doktor nurse herveys onerdi onu kullaniyoruz bi dene istersen😣ama korkma kuzum mesela 3 kere falan topuk kani alindigi oluyomus bisey cikmiyomus
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaka çis nasil canim cok yapiyor mu az mi

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum doktor nurse herveys onerdi onu kullaniyoruz bi dene istersen😣ama korkma kuzum mesela 3 kere falan topuk kani alindigi oluyomus bisey cikmiyomus
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaka çis nasil canim cok yapiyor mu az mi
Ciisini yapiyr kakasını dün gece 2 den beri yapmadı çok az bisekilde bezini kirletmisti. Sürekli de emiyr yani

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Amin insallah kuzum senin de erkek demek😍 sonucu haber et kuzum bana da
Cnm bn dün haber eDemdim sana acile götürdüm afedersn bı bok anlamadılar. Uzmana götürdüm bugün. Uzayan sarılığı varmış ve çok yüksekmiş dedi doktor tedavi basllati hap verdi. Mercimek tanesi kadar yarım ver dedi çocuğa sulandirarak bnde sütümü sagip öyle eritip veryrm insallh atlatır bebeğim. Çok perişan oldu ellerini morarttilar kan alana kadar

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Of of kiyamam onun minicik ellerine ben ya canım.benim😢 bi bitse yazik su sarılığı ya😣
Cnm bn dün haber eDemdim sana acile götürdüm afedersn bı bok anlamadılar. Uzmana götürdüm bugün. Uzayan sarılığı varmış ve çok yüksekmiş dedi doktor tedavi basllati hap verdi. Mercimek tanesi kadar yarım ver dedi çocuğa sulandirarak bnde sütümü sagip öyle eritip veryrm insallh atlatır bebeğim. Çok perişan oldu ellerini morarttilar kan alana kadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar