Trafik kazası yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Trafik kazası yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,511 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Trafik kazası yaptım
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Allah korumuş sizi kızına acil şifalar Allah bir daha gostermesin kaza çok kotu psikolojik men insanı etkiliyor
Zaten üç çocuk zor onlara yetemiyorum psikolojisi bu ara beni çok yoruyordu üstüne bu oldu ben iyice alt üst resmen ömrüme ömür eklendi kendimi 50 yaşında gibi hissediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin amin Canim seni okadar iyi anliyorumki bugun bebegim farketmedim yüzünü cizmiş içim gitti kendime kizdim tirnagi uzamiş ben niye farketmedim diye konu evlat olunca insanin içi gidiyor dogal olarak
Annelik her halde zor birde sinandigin zaman Allah vermesin başa daha da zor

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 gün önce kaza yaptım 3 çocuğumda arabadaydi nasıl oldu nasıl yaptım anlamadım arabayı ben kullanıyordum büyük kızım kaza yapacağımızı anladığı an kardeşlerinin üstüne yattı ama malesef en çok yarayı o aldı kafası 4 cm yarıldı ve boynunda kırık var o kadar korktum ki hem vicdan azabı hemde suçluluk duygusu var içinde 4 gündür uyku yok gözlerimi kapatıyorum o an gözümün önüne geliyor ve kızların çığlıkları kulağımda atlatamiyorum aklıma gelince sanki o anı yasıyorum Allah'ım kimseye yaşatmasın. Evlatlariyla sinamasin 😔
Çok büyük geçmiş olsun cnm rabbim sana bağışlamış evlatlarını dilerim Rabbimden birdaha bu korkuyla acıyla sınamasn seni cnm

Kızlar 4 gün önce kaza yaptım 3 çocuğumda arabadaydi nasıl oldu nasıl yaptım anlamadım arabayı ben kullanıyordum büyük kızım kaza yapacağımızı anladığı an kardeşlerinin üstüne yattı ama malesef en çok yarayı o aldı kafası 4 cm yarıldı ve boynunda kırık var o kadar korktum ki hem vicdan azabı hemde suçluluk duygusu var içinde 4 gündür uyku yok gözlerimi kapatıyorum o an gözümün önüne geliyor ve kızların çığlıkları kulağımda atlatamiyorum aklıma gelince sanki o anı yasıyorum Allah'ım kimseye yaşatmasın. Evlatlariyla sinamasin 😔
Çok geçmiş olsun canım iyi misiniz

Amin canim çok geçmiş olsun Allahim tekrarını yaşatmasın peki kızının durumu nasıl şimdi iyi mi kuzucuk

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun öncellikle Rabbim bir daha yaşatmasın yeni doğum yapmışsın 5 ay oldu yazmışsın bence bu durum ile ilgili bir destek alsan iyi olur bir uzman tarafından yaşadıklarını kolay kolay atlatamazsin yaşadığın olan çok berbat bir anne olarak daha zor bence bir uzmana gorunmen gerekiyor biz sadece dua edebiliriz bu durum seni daha da tedirgin edebilir önlem alınmazsa çünkü endişe duyacaksın herşeyden korkabilirsin ve endişe endişeyi doğurur ve bunun sonu yoktur. Benim kızım yandı 2,5 yaşındaydı hala içim yaniyor belki tedavi görseydim bu duruma gelmezdim mutfağa girdiklerinde kızıyorum yemek yaparken yanımda olmasınlar istiyorum. Çünkü çok büyük amaliyaklar geecirdik yüzümüz boynumuz vücudu hep yandı komaya girdi çok zor zamanlardi ben küçük oğlumun olduğunu bile unuttum yoğun bakimin kapısından kimse beni dışarı çıkaramadı haftalarca orda bekledim. Hiçbirsey yemedim çıktığı zaman ise daha koruyucu oldum evime kimseyi sokmadim herşeyden uzaklaştım şimdi iyiz ama hala korkularım var sürekli kızıyorum salona odanıza buraya girmek yok falan diye oğlum küçüktü ve bana çok kızıyor çünkü anlam veremiyor inci biliyor olanlari yaşı kucuktu ama çok büyük acılar yaşadı benim yüzümden ben daha dikkatli olabilirdim ihmalsizlik suçluluk duygusu hiç bitmeyen acılar kızımın acıları geçti benim acım geçmiyor.

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ahh canım çok geçmiş olsun Rabbim bir daha yaşatmasın böyle bir şeyi çok üzüldüm ama şükürler olsun ki hepiniz sağsınız hayattasınız. Kızına ayrıca geçmiş olsun Allah'ım acil şifalar versin kuzuma 🙏🙏 bence hemen sadaka ver birini sevindir. Ve asla kendini suçlama senlik bir durum yok unutma olacak olanları engelleme gücümüz yok bizim yaşayacağınız varmış bu durumu yaşadınız asla kendine yüklenme sadece şükür et yavruların yanında sen onların yanindasin asla kendini suçlama canım 😟 Rabbim yavrularını sana, seni yavrularına bağışlasın her zaman 🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.