Trafik kazası yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Trafik kazası yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,509 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Trafik kazası yaptım
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun öncellikle Rabbim bir daha yaşatmasın yeni doğum yapmışsın 5 ay oldu yazmışsın bence bu durum ile ilgili bir destek alsan iyi olur bir uzman tarafından yaşadıklarını kolay kolay atlatamazsin yaşadığın olan çok berbat bir anne olarak daha zor bence bir uzmana gorunmen gerekiyor biz sadece dua edebiliriz bu durum seni daha da tedirgin edebilir önlem alınmazsa çünkü endişe duyacaksın herşeyden korkabilirsin ve endişe endişeyi doğurur ve bunun sonu yoktur. Benim kızım yandı 2,5 yaşındaydı hala içim yaniyor belki tedavi görseydim bu duruma gelmezdim mutfağa girdiklerinde kızıyorum yemek yaparken yanımda olmasınlar istiyorum. Çünkü çok büyük amaliyaklar geecirdik yüzümüz boynumuz vücudu hep yandı komaya girdi çok zor zamanlardi ben küçük oğlumun olduğunu bile unuttum yoğun bakimin kapısından kimse beni dışarı çıkaramadı haftalarca orda bekledim. Hiçbirsey yemedim çıktığı zaman ise daha koruyucu oldum evime kimseyi sokmadim herşeyden uzaklaştım şimdi iyiz ama hala korkularım var sürekli kızıyorum salona odanıza buraya girmek yok falan diye oğlum küçüktü ve bana çok kızıyor çünkü anlam veremiyor inci biliyor olanlari yaşı kucuktu ama çok büyük acılar yaşadı benim yüzümden ben daha dikkatli olabilirdim ihmalsizlik suçluluk duygusu hiç bitmeyen acılar kızımın acıları geçti benim acım geçmiyor.
Ay işte insan başına gelene sukrediyor tüylerim diken diken oldu Allah korusun yanması daha kötü çok korkuyorum bende çok zor çocukların acısı onların çaresizliği ama dediğin gibi suçluluk duygusu ve vicdan azabı resmen yakama yapışmış durumda atlatamiyorum aldım randevu pskiyatriye bekli duymussundur Saliha erdim bide biri var evlilik terapisti faydasını çok gördük bunun içinde gidicem peki şimdi nasıl kızım bir sıkıntısı var mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım iyi misiniz
İyiyiz canım çok şükür toparlanmaya çalışıyoruz saol

Çok büyük geçmiş olsun cnm rabbim sana bağışlamış evlatlarını dilerim Rabbimden birdaha bu korkuyla acıyla sınamasn seni cnm
Amin Allah kimseyi sinamasin evlatlariyla

Çok büyük geçmiş olsun cnm rabbim sana bağışlamış evlatlarını dilerim Rabbimden birdaha bu korkuyla acıyla sınamasn seni cnm
Amin Allah kimseyi sinamasin evlatlariyla
Ahh canım çok geçmiş olsun Rabbim bir daha yaşatmasın böyle bir şeyi çok üzüldüm ama şükürler olsun ki hepiniz sağsınız hayattasınız. Kızına ayrıca geçmiş olsun Allah'ım acil şifalar versin kuzuma 🙏🙏 bence hemen sadaka ver birini sevindir. Ve asla kendini suçlama senlik bir durum yok unutma olacak olanları engelleme gücümüz yok bizim yaşayacağınız varmış bu durumu yaşadınız asla kendine yüklenme sadece şükür et yavruların yanında sen onların yanindasin asla kendini suçlama canım 😟 Rabbim yavrularını sana, seni yavrularına bağışlasın her zaman 🙏🙏
Bir gün önce eşimle konuştuk dedi ki ben bir tane adak adamıştım kessem bu ara çok aklıma takılıyor dedi kendini rahatsız ettiğini söyledi sahurda konuşmuştuk ikindi saat16 da dışarı çıktım beş dakika içinde kaza oldu o kadar anlamsız bir kaza idi ki şaşkınız hepimiz yani direk kaza anında o geldi aklıma o gece söyledik kuran kursuna verdi bu iki oldu aynı şeyi iki sene önce yine yaşadık onda da eşim motor kazası yapmıştı kan akıttık çok şükür böyle şeyler zamanında olmalı Allah bir şekilde uyarıyor insanı 😔

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 4 gün önce kaza yaptım 3 çocuğumda arabadaydi nasıl oldu nasıl yaptım anlamadım arabayı ben kullanıyordum büyük kızım kaza yapacağımızı anladığı an kardeşlerinin üstüne yattı ama malesef en çok yarayı o aldı kafası 4 cm yarıldı ve boynunda kırık var o kadar korktum ki hem vicdan azabı hemde suçluluk duygusu var içinde 4 gündür uyku yok gözlerimi kapatıyorum o an gözümün önüne geliyor ve kızların çığlıkları kulağımda atlatamiyorum aklıma gelince sanki o anı yasıyorum Allah'ım kimseye yaşatmasın. Evlatlariyla sinamasin 😔
Canım çok büyük geçmiş olsun rabbim bidaha yaşatmasın inşallah şu an iyisiniz hepiniz İnşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 4 gün önce kaza yaptım 3 çocuğumda arabadaydi nasıl oldu nasıl yaptım anlamadım arabayı ben kullanıyordum büyük kızım kaza yapacağımızı anladığı an kardeşlerinin üstüne yattı ama malesef en çok yarayı o aldı kafası 4 cm yarıldı ve boynunda kırık var o kadar korktum ki hem vicdan azabı hemde suçluluk duygusu var içinde 4 gündür uyku yok gözlerimi kapatıyorum o an gözümün önüne geliyor ve kızların çığlıkları kulağımda atlatamiyorum aklıma gelince sanki o anı yasıyorum Allah'ım kimseye yaşatmasın. Evlatlariyla sinamasin 😔
Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun ☹️

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Cok.cok kecmis olsun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Çok çok geçmiş olsun canım. Verilmiş sadakanız varmış. Allah bir daha yaşatmasın. 🙏 Evet malesef ki bir süre bu psikoloji insanın üzerinde kalıyor seni çok iyi anlıyorum. Ama hep olumsuzu düşünme. Şükret olumlu düşün. Sen ve çocukların sağsınız çok şükür. Rabbim sizlere şifa versin inşallah saklasın gözlesin🙏❤️

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gecmiş olsun allah korumuş cocuklarını

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım verilmiş sadakan varmış Allah evlatlarına ve sana sağlık sıhat versin canım

Tüm sayfalar yüklendi.