Tranferimin 3cu gunu test ne zaman yapmam lazim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Toma tarafından oluşturulan Tranferimin 3cu gunu test ne zaman yapmam lazim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 537 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Tranferimin 3cu gunu test ne zaman yapmam lazim
Konbuyu başlatan Toma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Toma

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Tesekurler canim.Butun bu postu görənlər dua edin bana.Hayirli haber alayim.8 ildi doktorlardiyim.
Rabbim huzurla sağlıkla mutlulukla yetiştirebileceğin evlatlar nasip etsin kaç tane istiyorsan artık 🥹 en çok da sizler gibi bacılarım hak ediyor bu güzel duyguyu ne diyebilirim ki 8 sene az değil biz 9 ay sabredemedik burda arkadaşlarla beraber günlerimizi bekledik senin mutluluğuna da ortak olalım bunca senelik hasretin dinsin inşaAllah

Toma

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim huzurla sağlıkla mutlulukla yetiştirebileceğin evlatlar nasip etsin kaç tane istiyorsan artık 🥹 en çok da sizler gibi bacılarım hak ediyor bu güzel duyguyu ne diyebilirim ki 8 sene az değil biz 9 ay sabredemedik burda arkadaşlarla beraber günlerimizi bekledik senin mutluluğuna da ortak olalım bunca senelik hasretin dinsin inşaAllah
İnsallah canim benim.Duyqulandim oluyunca kardesim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sende canım benim ❣️. Bu arada ismin ne nerelisin kaç yaşındasın ?
Ben Ayşenur 24 yaşındayım 2,5 yaşında bir oğlum 4,5 aylık bir kızım var. Aslen orduluyum 🤭🤭Ben

Ben Ayşenur 24 yaşındayım 2,5 yaşında bir oğlum 4,5 aylık bir kızım var. Aslen orduluyum 🤭🤭Ben

Ben Ayşenur 24 yaşındayım 2,5 yaşında bir oğlum 4,5 aylık bir kızım var. Aslen orduluyum 🤭🤭
İsmim Sebine.Azeriyim rusiyada yaşayıram canim benim.Hiss etdinmi turkce tam yaxsi konusa bilmiyorum

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnsallah canim benim.Duyqulandim oluyunca kardesim

İsmim Sebine.Azeriyim rusiyada yaşayıram canim benim.Hiss etdinmi turkce tam yaxsi konusa bilmiyorum
Aaa fark etmemiştim 🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.