Tüp bebek tedavisi gören varmı

• Konbuyu başlatan Şükriye
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şükriye tarafından oluşturulan Tüp bebek tedavisi gören varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,538 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tüp bebek tedavisi gören varmı
Konbuyu başlatan Şükriye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep13
Ş

Şükriye

Guest
Ben tup bebek tedavisi yaptırdım 12 gun once transferim yapıldı 10 gun beta hcg 250 idi 12 gun 744 du değerler nasil sizce bilgisi olan varmi pazartesi günüde keseyi görmek icin çağırdı doktor insallah görebiliriz 🙏

Lütfiye

Kayıtlı Üye
rank
Ben tup bebek tedavisi yaptırdım 12 gun once transferim yapıldı 10 gun beta hcg 250 idi 12 gun 744 du değerler nasil sizce bilgisi olan varmi pazartesi günüde keseyi görmek icin çağırdı doktor insallah görebiliriz 🙏
Canım genelde beta HCG 400 un üzerinde olduğunda gebelikten söz ediliyor inşallah kimyasal yada dış gebelik olma durumu olmazsa görebilirsiniz.Bu durumlar olmadığı halde goremezsenizde telaslanma bazı arkadaslarim 7. Haftadan sonra kese gördüler senin daha 5 hafta falan olduğu için goremeyebilirler.Rabbim sevincini evlatla tamamlasin inşallah.Gozunaydin olsun

Şükriye Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım genelde beta HCG 400 un üzerinde olduğunda gebelikten söz ediliyor inşallah kimyasal yada dış gebelik olma durumu olmazsa görebilirsiniz.Bu durumlar olmadığı halde goremezsenizde telaslanma bazı arkadaslarim 7. Haftadan sonra kese gördüler senin daha 5 hafta falan olduğu için goremeyebilirler.Rabbim sevincini evlatla tamamlasin inşallah.Gozunaydin olsun
Cok teşekkür ederim canım insallah ben 15 gunde kan verdim degerim 3400 lerde çıktı bakalım yarin belli olur insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar