Tutmuyor 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan Tutmuyor 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 358 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tutmuyor 🥺
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 12 günlük daha kızım göğüslerimi tutuyordu ne güzel dün bir baktım sol göğsümü tutmuyor dünden beri vermeye çalışıyorum yine almıyor ne yapacağım bilmiyorum bana bir fikir verin

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 12 günlük daha kızım göğüslerimi tutuyordu ne güzel dün bir baktım sol göğsümü tutmuyor dünden beri vermeye çalışıyorum yine almıyor ne yapacağım bilmiyorum bana bir fikir verin
Bnm oğlum da öyle yapıyodu acıktığı zaman ilk sol göğsümu verdim öyle tuttu

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Uykudan uyanınca direk solu ver canım tutmazsa ters tutturmaya calıs gergınse gogusun biraz sag yumusat rahat tutamıyordur belkı de

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu bebeklerin sol memeyle derdi ne anlamıyorum benimde aynısını yapıyordu ağlaya ağlaya emiyordu ama vaz geçme uykulu iken daha rahat tutuyor canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar