Kızım emzik tutmuyor ne yapabilirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Demet Arslan tarafından oluşturulan Kızım emzik tutmuyor ne yapabilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,547 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızım emzik tutmuyor ne yapabilirim
Konbuyu başlatan Demet Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar kızım 10 günlük oldu sürekli beni emiyor emzik alıştırmak istiyorum ama bıraktığımda ağzından atıyor nasıl alıştırabilirim sizce
Emziği değiş canım Avent yada lansinoh yada chicco kullan. Ama tutar tutmaz kendi bilir de bu markalar anne göğsü uyumlu o yüzden öocuk inanıyor birde uyurken dene

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Arkadaşlar kızım 10 günlük oldu sürekli beni emiyor emzik alıştırmak istiyorum ama bıraktığımda ağzından atıyor nasıl alıştırabilirim sizce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

emizgi kolay olmaya bilir avent emzik
oneririm

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kızda ilk zamanlar istemedi ağzına soktuğum gibi midesi bulanıyordu, ama devamlı beni emdiği ve uyumakta zorluk çektiği için 2 aylıkken dedim öğürsen de kussan da vercem bi verdim emdi 4 aylık şuan da kurtarıcım oldu diğer türlü emdikçe süt fazlalığın da çıkarıyordu, emziği e bebekten almıştım

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kızda ilk zamanlar istemedi ağzına soktuğum gibi midesi bulanıyordu, ama devamlı beni emdiği ve uyumakta zorluk çektiği için 2 aylıkken dedim öğürsen de kussan da vercem bi verdim emdi 4 aylık şuan da kurtarıcım oldu diğer türlü emdikçe süt fazlalığın da çıkarıyordu, emziği e bebekten almıştım
Nasıl alıştı bizimkine veriyorum ağzında tutamıyor sanki yani beceremiyor gibi nasıl tutturdun 🤦 meme ucuna benzerde aldım damaklı da aldım yok olmuyor acaba bir numara büyük mü alsam ne yapsam

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Nasıl alıştı bizimkine veriyorum ağzında tutamıyor sanki yani beceremiyor gibi nasıl tutturdun 🤦 meme ucuna benzerde aldım damaklı da aldım yok olmuyor acaba bir numara büyük mü alsam ne yapsam
Awa bizim Kayra gibi tek fark Kayra biberon tutmayı bilmiyor veriyorum emmek yerine ısırıyor 😂😂

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Benimki chicco falan almadı markette hanımısh diye bi marka emzik almış babası sık sık koydum ağzına şekerli suya sütüme batırıp verdim Şuan gayet güzel emiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar