Tuvalet eğitimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Tuvalet eğitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,292 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tuvalet eğitimi
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canım 5 dk dan fazla oturtma ilk günler 3 dk filan kalsın zaten sıkılıp kalkacak yapmasa da kalksın 10-15 dk sonra tekrar oturt ve tuvalette oyun oynamasına izin ver konuş orası onun için eğlenceli hale gelsin. Bak ben çokta sabırlı bir insan değilim ama bu konuda kendimi tuyuyorum halıları kaldırdım ortalığa çişini kaçırıyor günde kaç defa üst değiştiriyorum yerleri siliyorum hatırlamıyorum. Sabır lazım zorlu bir süreç psikolojik olarak sen ve bebeğinin hazır olması lazım bı sürece
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En son yazdığım yorum senin içinde geçerli canım. Ben makinaya atmıyorum çok kirlenmemişse elimde yeşil sabunla citileyip balkona güneşe seriyorum. Birde bez kullanma artık gece uyuduğunda bağla eğitime başlayıp bez takarsan kafası karışıyor çocuğun benim ki o yüzden uzadı
Hmm anladım cnm sabha geri çıkarırım her halde hemen yoruldum gerçekten zorlu ve sabır isteyen bir şeymiş bir çocuk yetiştirmek

Tuvalet eğitimi ne başlamak istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum iki yaşına girecek oğlum denedim ama inatlasiyor yardımcı olur musunuz nasıl başaracağız biz 🤗🤗😍
😅😅😅 Benimki de 1.5 yaşında salonun tam ortasında bezini cikarip atıyor hadi tuvalete desem gitmez sıpa koşa koşa bez bağlıyoruz heycan yaşatmayı seviyor azgın danam söyleyeceklerim bu kadar 😅😅😅

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hmm anladım cnm sabha geri çıkarırım her halde hemen yoruldum gerçekten zorlu ve sabır isteyen bir şeymiş bir çocuk yetiştirmek
Kesinlikle öyle canım sabahta kalktığında annecim cisin gelmiştir deyip oturttur yapmasa bile otursun

😅😅😅 Benimki de 1.5 yaşında salonun tam ortasında bezini cikarip atıyor hadi tuvalete desem gitmez sıpa koşa koşa bez bağlıyoruz heycan yaşatmayı seviyor azgın danam söyleyeceklerim bu kadar 😅😅😅
Maşallah bunu yapması bile güzel canım çabuk öğrenir o zman

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Tuvalet eğitimi ne başlamak istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum iki yaşına girecek oğlum denedim ama inatlasiyor yardımcı olur musunuz nasıl başaracağız biz 🤗🤗😍
1 gün boyunca bez takma 10 dk da bir tuvalete götür sürekli sor çişin geliyormu gel yapalım diye başlarda zor oluyor ama bir yerden sonra alışıyorlar birde bezde çıkarınca geceleride bez takma sürekli tuvalete uyandır götür ben 2 çocuğumu böyle alıştırdım

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣Simdikiler fena ya

Kesinlikle öyle canım sabahta kalktığında annecim cisin gelmiştir deyip oturttur yapmasa bile otursun

TM cnm

TM cnm
1 gün boyunca bez takma 10 dk da bir tuvalete götür sürekli sor çişin geliyormu gel yapalım diye başlarda zor oluyor ama bir yerden sonra alışıyorlar birde bezde çıkarınca geceleride bez takma sürekli tuvalete uyandır götür ben 2 çocuğumu böyle alıştırdım
İnatlasiyor sanki benimle gitmek yapmak istemiyor ama öyle yapmayı denicem artık

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣Simdikiler fena ya

TM cnm

TM cnm

İnatlasiyor sanki benimle gitmek yapmak istemiyor ama öyle yapmayı denicem artık
Benim kızımda kakasını yapmıyordu inadına hep altına yapıyordu zamanla alıştı tabi ben sinir krizleri geçirdim o aşamada 🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.