Tuvalet egitimin 4. Gününden sesleniyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Tuvalet egitimin 4. Gününden sesleniyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,279 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Tuvalet egitimin 4. Gününden sesleniyorum
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlısıyla inşallah canım 🤲, canım Ali kusuyor,iki saat oldu ara ara oluyor şimdi biraz yoğurt verdim uyudu ama hala midesi bulanıyor sanırım, ne versem iyi gelir sence sabaha kadar idare etsin , sabah doktora götürecem zaten
Canım çok geçmiş olsun ya nasıl şimdi durumu hasteneye gittiniz mi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim canım iyi çok şükür. Evet baktım olmuyor götürdüm hastaneye sabah kadar sürekli kustu durdu, içi dışına çıktı resmen , doktor iğne yaptı vitamin falan verdi geldik çok şükür şimdilik iyi
Ya çok geçmiş olsun canım ya neden kusuyor Muş peki

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ya çok geçmiş olsun canım ya neden kusuyor Muş peki
Sağol canım Doktor salgın var dedi , tahlil alacaktı damar yolu açılmadı bademcikleri vardı bide çok öksürüyor du oda tetiklemis olabilir dedi. Bide bizim burda sularda sıkıntı var doktor o su herkesi bu hala getirmiş dedi Sakın musluk suyu verme dedi bende zaten vermiyorum hazır su kullanıyorum dedim. Başka bişey demedi acil işte ne bekliyoruz ki , doğru düzgün bişey yapmıyor lar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sağol canım Doktor salgın var dedi , tahlil alacaktı damar yolu açılmadı bademcikleri vardı bide çok öksürüyor du oda tetiklemis olabilir dedi. Bide bizim burda sularda sıkıntı var doktor o su herkesi bu hala getirmiş dedi Sakın musluk suyu verme dedi bende zaten vermiyorum hazır su kullanıyorum dedim. Başka bişey demedi acil işte ne bekliyoruz ki , doğru düzgün bişey yapmıyor lar
Yaa evet kuzum bizim sular da çok kireçli gerçekten içilecek gibi deil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar