Tuvalette kasıkta ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ~Fatmanur tarafından oluşturulan Tuvalette kasıkta ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,032 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tuvalette kasıkta ağrı
Konbuyu başlatan ~Fatmanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan yıldıran

~Fatmanur

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 31 haftalık hamileyim tuvalete ne zamn çıksam kasıklarımda ağrı oluşuyor kaç haftadır böyle normal mi acaba

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya normalde de kasıklarımda ağrı oluyor zaten ama tuvalete ne zamn gitsem hep ağrı yapıyor doktora söyledim zaten ama beni takmadı bile duymamazlıktan geldi
Canım normal görüyor çünkü drlar kasık ağrısını bebek büyüdükçe baskı artıyor rahim büyüyor bunlar ağrı yapıyor. Ultrason da normal gördüyse ondan üstünde durmamıştır bi sıkıntı olsa erken doğum riski vs gibi ultrasondan anlıyor onlar merak etme içini ferah tut sen

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Önemli bırsey olsa mutlaka soyler canım kasık agrılar normal artık buyuyor bebegin rahim genısledıkce de agrı olur

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 31 haftalık hamileyim tuvalete ne zamn çıksam kasıklarımda ağrı oluşuyor kaç haftadır böyle normal mi acaba
Bendede ne zaman idrara çıksam acayip bi ağrı gelirdi sanki kasıklarıma bıçak girmiş gibi yapınca biterdi 16.haftada falan bu durumu yaşıyordum Dr a söyledim su iç bolca eğer devam ederse baskıdan dolayı demişti su içtim bolca geçti enfeksiyonda yoktu tamamen az su içmekten çıktı yani ama birde bebek aşağıda duruyor demişti oda baskı yapabilir yukarı çıkarsa geçer ağrı ama erken doğum riskin olur çıkmazsa dedi iğne falan yazdı belki seninde bebek aşağı inmiştir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar