Sorum var Tüyler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nazarr tarafından oluşturulan Tüyler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 638 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tüyler
Konbuyu başlatan Nazarr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Nazarr

Kayıtlı Üye
rank
22 haftalık hamileyim. 5 aydır tüylerimi almıyorum ama artık almak istiyorum göbeğimde çok çıkmaya başladı ve bacaklarımda. Epilatör aletini kullanabilir miyim acaba veya ne kullanmalıyım

Nazarr

Kayıtlı Üye
rank
Epilasyon aleti kullanilirsin neden almadınız ki bacağınızı felan bu bebeğe bir zarar vermez ki
Çünkü yurtdışına çıktım yabancı yerler olduğu için almayı bilmiyordum epilasyon aleti de kullanma dediler tüy dökücü krem kullan dediler ama ben kimyasal madde içinde olabilir diye kullanmadım birde buradan sorayım dedim

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Çünkü yurtdışına çıktım yabancı yerler olduğu için almayı bilmiyordum epilasyon aleti de kullanma dediler tüy dökücü krem kullan dediler ama ben kimyasal madde içinde olabilir diye kullanmadım birde buradan sorayım dedim
Anladım en iyisi epilasyon dediğiniz gibi tüy dökücü şeyler zararlı olabilir bende hamile iken kullandım epilasyon birsey olmadı yani

Tüm sayfalar yüklendi.