Tüylerim diken diken oluyor 9 haftalık gebeler

• Konbuyu başlatan Yagmur31
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yagmur31 tarafından oluşturulan Tüylerim diken diken oluyor 9 haftalık gebeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 738 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tüylerim diken diken oluyor 9 haftalık gebeler
Konbuyu başlatan Yagmur31
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kupseker
Y

Yagmur31

Guest
Bir anda tüylerim ürperiyor ve çok halsizim akşamları bulantım iyice artıyor 9 hafta 3 gunluk gebeyim 12.haftada randevum var normal mi

Kübratkbs

Kayıtlı Üye
rank
Bir anda tüylerim ürperiyor ve çok halsizim akşamları bulantım iyice artıyor 9 hafta 3 gunluk gebeyim 12.haftada randevum var normal mi
Bende 9hafta 6 gün. Bende tuglerimde sorun yok mide bulantım da yok denilecek kadar az. Bende mide yanması çok gaz şikayetim çok ve aşırı halsizlik var çok çabuk yoruluyorum. Normal galiba bunlari yasamamiz

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Benimde oluyor canım 8 hafta 4 günlük sabahları cok bulantım oluyor bı üşüme halsizlik uyku hali sürekli normal dedi vitamin almayı ihmal etme dediler inşallah geçer

Tüm sayfalar yüklendi.