Tv izletme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Yillariminhasreti tarafından oluşturulan Tv izletme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,829 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tv izletme
Konbuyu başlatan Yillariminhasreti
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Karnı iyi doyuyor o zaman canım gece uyandırmıyorsa seni canim gec uyuması zamanla duzelır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evde kısıtlayabılırsın ızletmezsın ama ıllakı tv olan bı yere gidersın dikkatini ceker bakmak ister canım hıc bakmaması degil de arada bakması iyi bence cocuklar cogu seylerı tv den girip yapıyor cızgı filmlere bakarak mesela ben kızımı cıse alıstırken cısımız tuvalete videolarını izliyordu cıse cok cabuk alıstı sayma renkler falan olsun sarkılarla oyunlarla ogrenıyor 😄
Tv olan yerde mecbur duruyoruz cunku evkucuk ve sobali canim:(

4 aylık bebeğe şimdiden tv açıyorsanız ileride nasıl baş edeceksiniz?
Kivi yanlis anlasildim sanirim salonda oturuyoruz sobali bir ev tv acik oluyo izletmek icin acmiyorum bakiyor diyorum hani onu susturmak vs icin yapmiyorum bunu evde yalnizim mutfaga gidene kadar bazen izliyo oyle duruyo bazende agliyo ben gelene kadar ..boyle yani

Rica ederim canım uyku duzenlerı surekli degısıyor gun ıcınde ne kadar uyanık kalırsa o kadar gece uykusu erken gelmeye baslayacaktır karnı doyuyor huzursuzluğu da yoksa keyfine bak 😄😄😄🥰😍
Cok tsk ederim canim Allah razi olsun😙😙

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
TV acıp baktırma degil o canım dikkatini cektıgı her seye bakıyor bebekler 4 aylıkken de herseye meraki oluyor zaten oturup koca adam gibi izlemiyorlar tabi kğ de
Ben ne anneler gördüm asla tv tablet vermem diyip zora gelince elinden düşmeyen cnm çok küçük bakması renk ve sesler ilgisini çektiğinden çok faZla bakmasına izin verme gerekirse yattığı yönü değiştir beslenmesi de eğer gece kalkmayıp uyumadan doyuyorsa 4. Ayda uyandırmayın diyo uzmanlar sen yine bezini kilo alımını kontrol et ona göre gerekirse gece beslenmesi yaparsın

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Karnı iyi doyuyor o zaman canım gece uyandırmıyorsa seni canim gec uyuması zamanla duzelır

Evde kısıtlayabılırsın ızletmezsın ama ıllakı tv olan bı yere gidersın dikkatini ceker bakmak ister canım hıc bakmaması degil de arada bakması iyi bence cocuklar cogu seylerı tv den girip yapıyor cızgı filmlere bakarak mesela ben kızımı cıse alıstırken cısımız tuvalete videolarını izliyordu cıse cok cabuk alıstı sayma renkler falan olsun sarkılarla oyunlarla ogrenıyor 😄
Oğlum 2 buçuk yaşında alfabeyi A dan Z ye biliyor öğretmeyin diyorlar okulda zorluk oluyormuş ama kendi öğrendi magnetlerle tv de görerek

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Tsk ederim canim evet renkler dikkatini cekiyo bu aylarda zaten..geceleri beslenme konusunda yorum yapmadiniz :/

Nesliesen tv olmadan nasil duruyonuz sasirdim valla ..nekadarlik sizin cocugunuz guzel aktiviteler yaptiriyosunuz bizimki daha minnak :)

Hm tsk ederim.. mecbur tv acik olunca bakiyo oyle ..geceleri beslemeue gerek varmi peki?
Bizim çocuk 30 yaşında yeğenlerinden parmak boya gördü aldık bi gün boyadı 🤣 bende sulu boya resim yapmayı seviyorum kitap çok okuyordum bu sene pek bişey yapamıyorum 22 haftalık gebeyim bir seneyi geçti evleneli bekarkende tvli odada kitap okurdum 🤭 eşimin akrabalarından gördüm bebek yemiyo diye hep youtube açıp karşıya koyup yedirdiler 🤦alışmış yani

Evet sınır koyabilirsin uymazsada geri dönmeyeceksin o pes edecek 🤭 zaten çocuk gördüğünü yapar sen tv izlersen oda izler kitap okursan oda ona yönelir bakalım resim falan takılıcaz doğsun büyüsünde 🤣

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selamun Aleykum tatlis anneler size iki sorum olcak..oncelikle bebegim 4.ayini tamamliyo Allah izin verirse yarin.. geceleri gec uyuyup sabaha kadar hic kaldirmiyo beni ,sizler napiyosunuz kalkip besliyo musunuz? Birde diyolarki tv izletmeyin gelismesini engelliyomus ben evde yalnizim salincagina koyup tv aciyorum mama hazirlayana kadar izliyo yani sizin varmi fikriniz yazarsaniz sevinirim canlar 🤗
Valla cnm simdiki cocuklar sanki anne karninda teknolojik aletlerle meskul oluyor bnmki 2 bucuk aylik telefon televizyon görunce pür dikkat onlari izliyor

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Selamun Aleykum tatlis anneler size iki sorum olcak..oncelikle bebegim 4.ayini tamamliyo Allah izin verirse yarin.. geceleri gec uyuyup sabaha kadar hic kaldirmiyo beni ,sizler napiyosunuz kalkip besliyo musunuz? Birde diyolarki tv izletmeyin gelismesini engelliyomus ben evde yalnizim salincagina koyup tv aciyorum mama hazirlayana kadar izliyo yani sizin varmi fikriniz yazarsaniz sevinirim canlar 🤗
Bebeklere TV izletmek otizm belirtileri çıkmasına ve anne babayla iletişimi kesmeye neden oluyor dikkat et

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Benim bı tanıdığım var kesinlikle cocuga tv telefon vermiyor oyun oynuyordu surekli ama her zaman yetısemedı bebegıni suan 3 yasında falan tv izliyor cocuk katı kural koymak guzel bırsey degil yeri gelecek bakacak oyun oynayacak Baska seyler ogrenecek cocuk cocuklugunu yasıyacak olmak istedigi gibi degil gordugu gibi yetısır cocuk once kendimize cekı duzen verip cocugu oyle yetıstırmemız lazım ne ekersek onu bıcerız yanı 🤗🤗

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Bebeklere TV izletmek otizm belirtileri çıkmasına ve anne babayla iletişimi kesmeye neden oluyor dikkat et
Eskiden boyle seyler yoktu annem hamileydik hersey yerdik biz dogdu yine yerdik diyo ve eskiden kontrollere bile gidilmezdi :) ben tv izletiyorum ozellikle demedim yanlis ifade etmisim galiba tv acik oluyor bebis bakiyo bazen dogal olarak tabikide ilgileniyoruz elhamdulillah 😊

Valla cnm simdiki cocuklar sanki anne karninda teknolojik aletlerle meskul oluyor bnmki 2 bucuk aylik telefon televizyon görunce pür dikkat onlari izliyor
Atlasin annesi haklisin cidden oyleler Rabbim saglikla buyutmeyi nasip etsin ins cumlemizinkini tsk ederim💓

Eskiden boyle seyler yoktu annem hamileydik hersey yerdik biz dogdu yine yerdik diyo ve eskiden kontrollere bile gidilmezdi :) ben tv izletiyorum ozellikle demedim yanlis ifade etmisim galiba tv acik oluyor bebis bakiyo bazen dogal olarak tabikide ilgileniyoruz elhamdulillah 😊

Atlasin annesi haklisin cidden oyleler Rabbim saglikla buyutmeyi nasip etsin ins cumlemizinkini tsk ederim💓
Birde ben uzaktayim aileme ..goruntulu ariyorum annemler gorsun diye oyle bakiyo hareketleniyo ..

Bizim çocuk 30 yaşında yeğenlerinden parmak boya gördü aldık bi gün boyadı 🤣 bende sulu boya resim yapmayı seviyorum kitap çok okuyordum bu sene pek bişey yapamıyorum 22 haftalık gebeyim bir seneyi geçti evleneli bekarkende tvli odada kitap okurdum 🤭 eşimin akrabalarından gördüm bebek yemiyo diye hep youtube açıp karşıya koyup yedirdiler 🤦alışmış yani

Evet sınır koyabilirsin uymazsada geri dönmeyeceksin o pes edecek 🤭 zaten çocuk gördüğünü yapar sen tv izlersen oda izler kitap okursan oda ona yönelir bakalım resim falan takılıcaz doğsun büyüsünde 🤣
Insallah kuzum hayirlisiypa dogarda yaparsiniz😍

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Aynı anlattqn qibi oluyor kuşum oqlumla yast iki tane tanidiqmz çocuk war konuşmayı bisey istemeyi dinlemeyi bilmiyorlar anaları tw telefon were were çocuklar qelisim qeriliqi içindeler. Benm oqlum tel nedr bilmez wermedim. Tw izletmedim 3 yaşına kadar şuan 4 yaşında tw ye ilqisi sıfır cizqi filim aciyirum sadece TRT çocuk qün boyu açık kalıyor en fazla 1 saat ayırıyor. 2 aylık kızım war qece uyansamda emmek istemiyor qece 1de emziriyorum kendi 5 buçuk 6 qibi kalkıyor ozaman emiyor kuşum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar