Tv izletme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Yillariminhasreti tarafından oluşturulan Tv izletme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,828 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tv izletme
Konbuyu başlatan Yillariminhasreti
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Aynı anlattqn qibi oluyor kuşum oqlumla yast iki tane tanidiqmz çocuk war konuşmayı bisey istemeyi dinlemeyi bilmiyorlar anaları tw telefon were were çocuklar qelisim qeriliqi içindeler. Benm oqlum tel nedr bilmez wermedim. Tw izletmedim 3 yaşına kadar şuan 4 yaşında tw ye ilqisi sıfır cizqi filim aciyirum sadece TRT çocuk qün boyu açık kalıyor en fazla 1 saat ayırıyor. 2 aylık kızım war qece uyansamda emmek istemiyor qece 1de emziriyorum kendi 5 buçuk 6 qibi kalkıyor ozaman emiyor kuşum
Saolasin canim yorumun icin🥰💕

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
TV acıp baktırma degil o canım dikkatini cektıgı her seye bakıyor bebekler 4 aylıkken de herseye meraki oluyor zaten oturup koca adam gibi izlemiyorlar tabi kğ de
Farketmez ki belli yaşa kadar ekran önermiyor doktorlar. Hem şimdi tv izletip bir yaşında izletmemeye başlarsanız bu sefer tv izlemek isteyecek, birden unutmayacak ki.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Farketmez ki belli yaşa kadar ekran önermiyor doktorlar. Hem şimdi tv izletip bir yaşında izletmemeye başlarsanız bu sefer tv izlemek isteyecek, birden unutmayacak ki.
Benim kızım bebekken izliyordu simdi tv bagımlısı degil bakmak istemez bile sevdiği bırsey olursa bakar canim belli yastan sonra zaten etrafa merak satıyorlar tv karsısında vakit gecırmeye degil 4 aylık bir bebekten bahsediyor arkadas 4 aylık bir bebek tv ne bilsin sadece renkler ve sesler dikkatini cekıyor takip ediyor bagımlısı olup gelısımını engelleyecek bırsey degil buda

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım bebekken izliyordu simdi tv bagımlısı degil bakmak istemez bile sevdiği bırsey olursa bakar canim belli yastan sonra zaten etrafa merak satıyorlar tv karsısında vakit gecırmeye degil 4 aylık bir bebekten bahsediyor arkadas 4 aylık bir bebek tv ne bilsin sadece renkler ve sesler dikkatini cekıyor takip ediyor bagımlısı olup gelısımını engelleyecek bırsey degil buda
Ben böyle düşünmüyorum bebek anne karnında bile seslere duyarlı iken etkileniyor iken 4 aylık bebek görüntü ve sesten nasıl olumsuz etkilenmez

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben böyle düşünmüyorum bebek anne karnında bile seslere duyarlı iken etkileniyor iken 4 aylık bebek görüntü ve sesten nasıl olumsuz etkilenmez
Siz bebegınizi tv siz buyutun o zaman sonra ne demek istedigimi anlayacaksın 4 aylık bir bebekten bahsediyoruz 4 yas degil benim cocugum da tv acıkken dikkatini ceken bırsey olunca bakıyor gozunu mu baglayalım cocukların 🙄🙄🙄

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Siz bebegınizi tv siz buyutun o zaman sonra ne demek istedigimi anlayacaksın 4 aylık bir bebekten bahsediyoruz 4 yas degil benim cocugum da tv acıkken dikkatini ceken bırsey olunca bakıyor gozunu mu baglayalım cocukların 🙄🙄🙄
Sınır koyulursa sorun olmaz ama anne karnındaki bebek te algıları açık 😅 bilemedim bende tv yok olurda açarsan illa düzenleme lazım gelecek

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sınır koyulursa sorun olmaz ama anne karnındaki bebek te algıları açık 😅 bilemedim bende tv yok olurda açarsan illa düzenleme lazım gelecek
Sınır buyudugunde koyuluyor iste canım oyun zamanına gelen cocuga oturtup tv izletip oyun oynatmazsan cocuk da gelısım gerılıgı oluyor ama arkadasın yazdığı 4 aylık bebek ve 4 aylık bebek uzaktaki renkler dikkatini ceker sadece ona odaklanır yanı bebegın yaptığı tv izlemek degil renkleri takip etmek 🤗😄😄

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Ay bidaha burdan soru sormucam tv acip mutfaga gidiyorum dememle sanki tv izletiyomusum algisi olustu zaten salonda oturuyoz tv acik hep evde ,oglusta bakiyo demek istedim ..bazisi tepki verdi bilerek aciyomusum gibi...🤦‍♀️ herkes cok dikkatli galiba 3 yasina kadar tv acmiyonuzmu sizler evinizde anlamadim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oğlum 2 buçuk yaşında alfabeyi A dan Z ye biliyor öğretmeyin diyorlar okulda zorluk oluyormuş ama kendi öğrendi magnetlerle tv de görerek
Tskler kizlar cvplariniz icin

Son düzenleme:

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ay bidaha burdan soru sormucam tv acip mutfaga gidiyorum dememle sanki tv izletiyomusum algisi olustu zaten salonda oturuyoz tv acik hep evde ,oglusta bakiyo demek istedim ..bazisi tepki verdi bilerek aciyomusum gibi...🤦‍♀️ herkes cok dikkatli galiba 3 yasina kadar tv acmiyonuzmu sizler evinizde anlamadim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tskler kizlar cvplariniz icin
Ben anladım seni canim herkes cok dikkatli galiba 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.