Sorum var Tyseleri gelmiyor gelmekte olan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Tyseleri gelmiyor gelmekte olan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 320 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tyseleri gelmiyor gelmekte olan
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
Kızlar sizce. Yiğit bey ne zaman gelir doktorum 1.2.3 Ağustos tarihleri arasında alirim dedi sezeryan olcam temmuz sonu demişti başta sonra Ağustos döndü ablası 21 temmuz ama buna imkansız diyo gelesi yok Ağustos ilk haftası dedi birde ciğerleri tam gelissin ikinci gebelikte 38 ile 39 haftalar idealmis sizce neden kızlar daha erken mi alsa acaba bişey olmasın sonradan ya oglusuma allh koruusun 🤗🐣💙🧿

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar sizce. Yiğit bey ne zaman gelir doktorum 1.2.3 Ağustos tarihleri arasında alirim dedi sezeryan olcam temmuz sonu demişti başta sonra Ağustos döndü ablası 21 temmuz ama buna imkansız diyo gelesi yok Ağustos ilk haftası dedi birde ciğerleri tam gelissin ikinci gebelikte 38 ile 39 haftalar idealmis sizce neden kızlar daha erken mi alsa acaba bişey olmasın sonradan ya oglusuma allh koruusun 🤗🐣💙🧿
İyi düşün iyi olsun inşallah canım benim herşeyin bir zamanı var oda zamanını bekliyor pazartesi doktorum vazgeçtim bu kırka kadar bekler gün şimdilik kalsın dedi öbür güne saliya doğuma gittim canım 35+5 di gece bir buçukta 35+6 da doğumum oldu cnm darısı sana inşallah sağ salim kucağına alırsın inşallah

İyi düşün iyi olsun inşallah canım benim herşeyin bir zamanı var oda zamanını bekliyor pazartesi doktorum vazgeçtim bu kırka kadar bekler gün şimdilik kalsın dedi öbür güne saliya doğuma gittim canım 35+5 di gece bir buçukta 35+6 da doğumum oldu cnm darısı sana inşallah sağ salim kucağına alırsın inşallah
Hayırlı olsun cnm bnmm analı.babali büyütsün masallh erkekmi kız miydi cmm şeyden dolayı sordum genelde erkek geç doguyormus ya ondan kız daha erken aliyo ya ondan yani dogumlarda yanılma oluyor mu banada 123 Ağustos dedi temmuz sonu olabilir mi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun cnm bnmm analı.babali büyütsün masallh erkekmi kız miydi cmm şeyden dolayı sordum genelde erkek geç doguyormus ya ondan kız daha erken aliyo ya ondan yani dogumlarda yanılma oluyor mu banada 123 Ağustos dedi temmuz sonu olabilir mi
Valla benim kız 40+2 de geldi keşke erken gelseydi de bu kadar çatlamasaydım 😅 Öyle böyle aslan burcu olacak hadi hayırlısı 😊

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
2 kızım var biri 40+5 de doğdu diğeride 41 de doğdu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 kızım var biri 40+5 de doğdu diğeride 41 de doğdu
Bence biraz daha bekle sorun yoksa acele etme nekadar durursa okadar iyi bebek için

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sağolasın canım cümlemizinkini inşaallah 🤗 kız cnm ama ilki erkekti normal doğumdu doktorum gelişimi kilosu çok önde 40 beklemez demişti oğlumda 38 girdim doğmuştu cnm sen sürekli son hafta da nst vs için gideceksin zaten takip edilirsin canım bnm ikisi plansız geldi birinci norml üçüncü sezeryan ikisi de beklemedi 😘 ikinci oğlum da sezeryandi canım tam zamanında doğdu verilen günde sende hiç merak etme bir şey olmazsa günün de olur doğum canim suyun vs gelmez ise yani örneğin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğinin karnında 1 saat kalması sağlığı açısından çok önemli canım doktorun durumuna göre doğuma kadar verir canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canim bebeğinin anne karnında 1 saniye bile kalmasi onun açısından iyi bir durum doktorun ne zaman uygun görmüşse o tarihte alsin

Tüm sayfalar yüklendi.