Üç aylık korunma iğnesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Üç aylık korunma iğnesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,028 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Üç aylık korunma iğnesi
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bilenler vardır aranızda iki ay önce paylaşım yapmıştım üç aylık korunma ignesi olucam diye Ramazan ayında yaptırmıştım iğneyi ondan iki hafta sonra adet oldum 10gunden fazla sürmüştü ondan sonrada olmadım adetimin üstünden 12gun geçti çok korkuyorum hem iğne oldum hem de eşim korunuyodu bişey olmuş olabilirmi bilgisi olan yazabilir mi çok endişeliyim su an düşünmüyorum bebeğim daha 7aylik büyüğü de iki yaşında dahi

Merhaba kızlar bilenler vardır aranızda iki ay önce paylaşım yapmıştım üç aylık korunma ignesi olucam diye Ramazan ayında yaptırmıştım iğneyi ondan iki hafta sonra adet oldum 10gunden fazla sürmüştü ondan sonrada olmadım adetimin üstünden 12gun geçti çok korkuyorum hem iğne oldum hem de eşim korunuyodu bişey olmuş olabilirmi bilgisi olan yazabilir mi çok endişeliyim su an düşünmüyorum bebeğim daha 7aylik büyüğü de iki yaşında daha🥴🥴
İğnenin yan etkisidir çok düzensizlik yapıyor cunki .bende vuruldum.igneyi bıraktıktan sonra üç dört ay adetim düzensiz oldu.sonra iki ay düzenli gördüm.sonrasi ikinci gebeliğim .koruyuculugu çok iyi

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
İğnenin yan etkisidir çok düzensizlik yapıyor cunki .bende vuruldum.igneyi bıraktıktan sonra üç dört ay adetim düzensiz oldu.sonra iki ay düzenli gördüm.sonrasi ikinci gebeliğim .koruyuculugu çok iyi
Ay canım benim içime su serpildi sanki Allah razı olsun canım inşallah 🤲❤️😘 cok ferahladim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hadi hayırlısı olsun inşallah canım
Sağol canım benim 🥰😘

Kizlar acill bakar mısınız 🥴🥴

Ay canım benim içime su serpildi sanki Allah razı olsun canım inşallah 🤲❤️😘 cok ferahladim

Sağol canım benim 🥰😘

Kizlar acill bakar mısınız 🥴🥴
Kızlar ya dün beta HCG verdim daha çıkmamış bu eskisiymis🥴🥴🥴

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-06-21-10-00-06-49_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-06-21-10-00-06-49_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    155 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar