Üçlü tarama Testi yüksek çıktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Üçlü tarama Testi yüksek çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,625 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Üçlü tarama Testi yüksek çıktı
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi123

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin genetigine derken yani anne tarafı veya baba tarafında varsa ondan olabilir gibisinden mi tam anlatamadım banada orta riskli dediler ama benim ve eşimin ailesinde yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğin genetigine derken yani anne tarafı veya baba tarafında varsa ondan olabilir gibisinden mi tam anlatamadım banada orta riskli dediler ama benim ve eşimin ailesinde yok
Dilaracm anneden kan alıyorlar. Anne kanının %15i bebeğe aitmiş. İste bebeğin kanını ayırıp onun üzerinde inceleme yapıyorlar. 13. 18 ve 21. kromozomlara bakıyorlar eğer istersen tüm kromozomlarıda inceliyorlar. Tabi maliyet değişıyor. Genetik bi rahatszlk var mı diye bakıyorlar ve sonuç %99 doğru çıkıyor. Hiç 2li 4lü fln bunlara gerek yok yani

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
İçini ferah tut canım dediğim gibi kötü düşünme ve yine dediğim gibi testlere fazla itimat etme ben çok duydum hamileyken down sendromu denilip sağlıklı olan bebiş İnşallah sağlıklı sıhhatli alırsın kucağına
Aminnn canimm tüm hamilelerde inş sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün hayirlisiyla doğum yapmayı nasip eder rabbim

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar meraba üçlü tarama testi sonucu 21 dediler riskli dediler tam anlamadım varmı bilgisi olan paralı test önerdiler sizce yaptırayım mi yüzde kaç doğru bu tarama testleri sabahtan beri ağlıyorum çocuğun down sendromlu mu olucak kesinligi nedir lütfen bişey soylermisiniz bu konuda
Ben hiç birini yaptırmadım canım rabbimden gelene boynum kıldan ince bebeği aldırmak gibi bir düşünceniz yoksa boşuna yaptırmayın olasılıkla konuşuyorlar o testlerde ki hamileliğiniz zehir oluyor kalbinizi ferah tutun inşallah hiç birşeyi yoktur etrafımda bir kaç kişide gördüm aldır bu bebeği down luvdediler doğdu sapa sağlam

Tüm sayfalar yüklendi.