Sorum var Üçüncü cocuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Üçüncü cocuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,205 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Üçüncü cocuk
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan azram cankizim

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Cani
Kızlar takmış millet 3 çocuğa olmaz yapma filan kaynanmgil başta esimi durtuyolar yani dicem o ki kızım 9 aylık oğlum 7 aylık hamileyim bundan sonra yapamyon diyolar eşimde yok diyonolursa bosarim sizce diyorum kızım oğlum büyüyünce eşimin fikri değişir mi kızlar 3 olursa kabul eder mi ikinci bosucakti anasigil etmiş ikna filan neelr neler demişti bana ama. Bnm idealim üç çocuk sizce napayim bu aralar çok sıkiyolar doğum sonrası önlem al diye küçük peş peşe oldular ama napayim rabbim verdi onlar buyunce bir tane daha olsun isterim tabiki bende şimdi herkes maddiyat diyo ya bende diyom sınavlara hazirlanicam doğum sonrası kpss kızlar denicem şansımı rabbim güç kuvvet verir bakarım bakacak kimsem yok anamdan bir faydam yok anam 7 aylık oldum daha gelipte yardımcı olmadı kızımda ben hep yaptım annem doğumda yattı hep hiç faydası olmadı kaynanmda iş götü yok öle gezdi durdu temizli bilmez lafa gelince aramızı iyi bozdu tayinde çıktı eşim asker kızlar doğuya artık doğumu tasincaz doğum için tekrar Adana'ya gelcez burda yapcam sonra 15 kaynanamda kalcam anam bakarım demiyo kaynnann baksın diye öle nefret ediyo benden ki anlatamam size kızlar insan ailesini kötülemez ama paylasmka istedim sizlerde benimm birer ailem oldunuz szice napayim canlarimm annem benim için bitti millete karşı ariyom konusuyoz onun dışında asla ona bakmicam kızlar gelini baksın banane o bana yardım ettimi asla gaddar bir anam var bmm işte psikolojik sıkıntısı var yoksa normal olan ana kızı kötü yolda olsa gelir kızı kötü biri olsada gelir benim biseyim yok alaha sukur hatam ufak atismamiz olabilir ama cekmiuo
CaniM sen bir sağlıkla doğur da üçüncüye ALLAH kerim daha 2 doğurmadan 3 düşünmende bir tuaf açıkçası

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar takmış millet 3 çocuğa olmaz yapma filan kaynanmgil başta esimi durtuyolar yani dicem o ki kızım 9 aylık oğlum 7 aylık hamileyim bundan sonra yapamyon diyolar eşimde yok diyonolursa bosarim sizce diyorum kızım oğlum büyüyünce eşimin fikri değişir mi kızlar 3 olursa kabul eder mi ikinci bosucakti anasigil etmiş ikna filan neelr neler demişti bana ama. Bnm idealim üç çocuk sizce napayim bu aralar çok sıkiyolar doğum sonrası önlem al diye küçük peş peşe oldular ama napayim rabbim verdi onlar buyunce bir tane daha olsun isterim tabiki bende şimdi herkes maddiyat diyo ya bende diyom sınavlara hazirlanicam doğum sonrası kpss kızlar denicem şansımı rabbim güç kuvvet verir bakarım bakacak kimsem yok anamdan bir faydam yok anam 7 aylık oldum daha gelipte yardımcı olmadı kızımda ben hep yaptım annem doğumda yattı hep hiç faydası olmadı kaynanmda iş götü yok öle gezdi durdu temizli bilmez lafa gelince aramızı iyi bozdu tayinde çıktı eşim asker kızlar doğuya artık doğumu tasincaz doğum için tekrar Adana'ya gelcez burda yapcam sonra 15 kaynanamda kalcam anam bakarım demiyo kaynnann baksın diye öle nefret ediyo benden ki anlatamam size kızlar insan ailesini kötülemez ama paylasmka istedim sizlerde benimm birer ailem oldunuz szice napayim canlarimm annem benim için bitti millete karşı ariyom konusuyoz onun dışında asla ona bakmicam kızlar gelini baksın banane o bana yardım ettimi asla gaddar bir anam var bmm işte psikolojik sıkıntısı var yoksa normal olan ana kızı kötü yolda olsa gelir kızı kötü biri olsada gelir benim biseyim yok alaha sukur hatam ufak atismamiz olabilir ama cekmiuo
Benim 3 çocuğum var buna şükür çok zorluğu var hem amddi hem manevi hepsi küçük bir anda büyütmek insanı çok yıpratıyor Allah bağışlasın 2 tane çocuğun varmış zaten 3 e biraz zaman koy bence ben yaşadım gördüm o yüzden böyle konuşuyorum

Cani
CaniM sen bir sağlıkla doğur da üçüncüye ALLAH kerim daha 2 doğurmadan 3 düşünmende bir tuaf açıkçası
Kaynaanama inat doguracam canım tabiki dusnurum ama yaş aralığı olcak zaten kimse kimsenin ne yasadini bilemez zaten ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 3 çocuğum var buna şükür çok zorluğu var hem amddi hem manevi hepsi küçük bir anda büyütmek insanı çok yıpratıyor Allah bağışlasın 2 tane çocuğun varmış zaten 3 e biraz zaman koy bence ben yaşadım gördüm o yüzden böyle konuşuyorum
Katacam cmm zaten haklısın amin saol

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kaynaanama inat doguracam canım tabiki dusnurum ama yaş aralığı olcak zaten kimse kimsenin ne yasadini bilemez zaten ki

Katacam cmm zaten haklısın amin saol
Doğur canim kaynanaya inat doğur bende kaynanaya inat doğurmuyorum 🤣

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Valla helal olsun cnm sana eşin sana öyle diyor annen öyle yapıyor sen daha üçüncü çocuk diyorsun bence aklını başına al iki çocuk yeter kendini yıpratma kendi ayaklarının üstünde dur çocuklarına iyi bir gelecek sağlamaya bak eşine de saygı duy demek ki adam zorlanıyor ben şahsen bir çocuğum var yapmak dahi istemiyorum 😏🙄

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Bana göre zor benim ikisi ardarda doğdu her bakımda zorlaniyorum kendime bile bakamıyorum bazen sen daha ikinciye hamile iken üçüncüyü mu düşünüyorsun hele sağlıklı bı şekilde doğur canım oda biraz büyüsün sende biraz kendine gel ondan sonra düşünürsünüz belki 🥰 eşini de anla onlar biz kadınlar gibi çok sabırlı olamiyo canım kafaları kaldırmıyor
Yemişim kafalarını bende var bi tane çocuğa ne almak istesem kursağimda bırakıyor pahalı bir şey almak istedim mi istemiyor sert bir şekilde reddediyor nesi eksik diyor ilk çocuğum herşeyin en güzelini en iyisini kuruş hesabı yapmadan almak istiyorum benimle aynı içtenliği paylaşmıyor bebeğim konusunda çekirdeği kolasi yemesi içmesi eksik olmaz ama bazen görmek bile istemiyorum demin keşke seninle evlenmeseydim dedim sinirlerimi alt üst ediyor kadın ruhundan anlamıyor 😡😡😡boyle yaparsa unutsun ikinci çocuğu ona bir çocuk bile fazla o kafayla

Niye kaynanana inat canım bu işler inatla olmaz bakabilecek miyim yeterince vakit ayırabilecek miyim diye düşünmeli insan bugünlerde kafam biraz dağınık kızımla dilediğim gibi ilgilenemiyorum üzülüyorum iyi düşün hayırlısıyla doğur bebeğini üçüncüye Allah kerim benim kaynanam bana dört tane doğur dedi dedim doguramam doğurmak isteyen dogursun lafta kolay doğurması büyütülmesi terbiyesi bir ömür

Niye kaynanana inat canım bu işler inatla olmaz bakabilecek miyim yeterince vakit ayırabilecek miyim diye düşünmeli insan bugünlerde kafam biraz dağınık kızımla dilediğim gibi ilgilenemiyorum üzülüyorum iyi düşün hayırlısıyla doğur bebeğini üçüncüye Allah kerim benim kaynanam bana dört tane doğur dedi dedim doguramam doğurmak isteyen dogursun lafta kolay doğurması büyütülmesi terbiyesi bir ömür

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Annelik bencil olmamaktır.İnat için çocuk doğurmak bana çok yanlış geliyor.Düzgünce bakabileceksen doğuracaksın yoksa hayvanlarda doğuruyor bi meziyet değil azcık farkımız olsun di mi onlardan.Sen sevsen bile sürekli çevreden istenmediğini hissedecekse o çocuk öyle yiter gider görüyoruz Müge Anlı’da

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Annelik bencil olmamaktır.İnat için çocuk doğurmak bana çok yanlış geliyor.Düzgünce bakabileceksen doğuracaksın yoksa hayvanlarda doğuruyor bi meziyet değil azcık farkımız olsun di mi onlardan.Sen sevsen bile sürekli çevreden istenmediğini hissedecekse o çocuk öyle yiter gider görüyoruz Müge Anlı’da
Evlat hem bize hemde vatana millete hayırlı olmalı vicdanlı merhametli olmalı erkekse karısını sevmeli incitmemeli yani demem o ki dogurdugun çocuk sen öldükten sonra sana arkandan dua etmeli hayırlı şeyler yapmalı çok çocuk dogurmak marifet değil az olsun hayırlı olsun Rabbini sevsin annesini babasını sevsin iyi bir çocuk olsun o yüzden rabbim ne verirse hayırlısı versin

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Valla benimde 3 çocuğum var. 3 çocuk bakmak o kadar zor ki daha ikinciye hamilesin doğsun o zaman 3 istiyormusun istemiyor musun karar verirsin. Tabiki bunu eşinle karar vermen gerekir oldu bittiye getirme eşini ikna et ondan sonra 3yü yap demekki adam 3 çocuğa bakacak kadar maddi kazancı olamayacağını düşünüyor devir değişti sadece karnını doyurmakla bitmiyor çocuğun gönlünü de doyurman lazim hele bi büyüsünler sinemaya gitmek istiyecek tablet isteyecek bisiklet isteyecek vs. daha birçok şey isteyecekler ve bunlar da hiç ucuz şeyler değil almazsan arkadaşları arasında akran zorbalığina maruz kalacak o yüzden iki tarafında ortak karar verip alabileceği bir karar çünkü 3 günlük 5 günlük veya 5 yıllık bir sorumluluk değil çocuk sahibi olmak bir ömür boyu sorumluluğunu alıyorsun.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar